Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek a nyalják/iz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek a nyalják/izgatják a feneketek?

Figyelt kérdés
dec. 9. 14:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha*
dec. 9. 14:39
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
igen
dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem
dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem piszokul fel tud izgatni, ha nyelvvel izgatja a partnerem a fenekem.
dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer elkövettem azt a hibát, hogy amikor az ex barátom nyalta hátulról a fenekem, én a nagy "élvezkedés" közepette belenyomtam a fejét a hátsómba, és a nyelve konkrétan "belement" a fenekembe. Nagyon kínosan éreztem magam, de ezután meg mindig azzal nyaggatott, hogy ha már úgy is szeretem a vad szexet, akkor nem lehetne e, hogy a nyelve helyett valami mást is odadugjon.

Szó sem lehet róla, de ő folyton ezzel szekált, ezért szakítottam vele.


Ez egy elég kínos történet, és szégyenlem is.

dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nők akik élvezik ha nyalják a popsijukat, de be nem mehet oda semmi. Volt olyan nőm aki nyalastol elélvezett, de nem dughattam meg ott. Volt az ellenkezője is, hozzá nem értettem. Volt olyan is aki jobban szerette ha ott dugom mint a punciját. Ki érti a nőket!!!;
dec. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki érti a nőket?! Talán az lehet a magyarázat, hogy nem egy homogén halmaz, valaki ezt szereti, más meg azt. Ahogy férfiak között is van, aki valamit szeret, a másik meg attól írtózik. Mégsem mondhatjuk, hogy ki érti a férfiakat, és a szeszélyeiket.
dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!