Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadott/normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott/normális dolog SZERINTED egy barátság extrákkal kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy nagyon picit ismerjük egymást (23F és 23N), csak szexre járunk össze. Felmerült bennem a kérdés, hogy felnőtt embereknél ez normális nem? Egyikünk sem akar kapcsolatot, testi igények vannak meg legalább ki lehet próbálni dolgokat kötöttségek nélkül. Szerinted ez mennyire normális/elfogadott dolog?

dec. 9. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Okés a dolog szerintem
Fura a dolog szerintem
57 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nincs vele baj. Amíg nem volt barátnőm addig én is osszejártam szexelni egy velem hasonlókorú lánnyal.
dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha mindketten csak ennyit akartok. Ha az egyikőtök részéről kialakul más is, az már baj lesz egyszer.


Az a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat; nem az, hogy bárkinek is megfeleljetek és azt csináljátok csak, amit mindenki más mond, hogy csinálni kell, aztán ő se úgy csinálja. :)

dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nekem egy darabig nagyon jól működött majdnem egy évig egy csajjal ez a dolog. Ő nem akart pasit, én nem akartam őt hosszútávon. De haveri körben összehaverkodtunk és úgy jött az egész. Néha még eljártunk moziba, étterembe is, sőt, még eseményekre is néhányszor elkísértük egymást. Aztán megdumáltuk, hogy most lépünk tovább, és kész. Bevallom, hiányzott is egy darabig.
dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem teljesen rendben van. Legyen meg a kölcsönösség és a kölcsönös tisztelet és ennyi.
dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha jó így, akkor ez mitől másabb mint a mozi, vagy strand. A szexet mindenki másképp veszi. Amíg nem áraszt, és ő sem árt másnak, addig teljesen oké.
dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg mindketten így szeretnétek, addig semmi gond.
dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
87%

Én is általában amolyan barátság extrákkal kapcsolatokat alakítottam ki.

Persze egyszerre csakis egyet.


Szerintem minden egészséges embernek - függetlenül attól, hogy férfi vagy nő az illető - egyaránt szüksége van a szexualitásra az igényei és vágyai megélése céljából.

A legtöbb mindenki hamis párkapcsolatokba megy bele azért, mert a nő csakis párkapcsolat keretein belül akar szexelni. A legtöbb férfi ezért párkapcsolatot hazudik, hogy legyen szex... Szerintem az úgy csak rossz! Nem jó dolog más érzéseivel játszani!

Én úgy vagyok vele, párkapcsolatba akkor menjenek bele az emberek, ha mindketten valóban komolyan gondolják együtt.

Ellenkező esetben értelmes emberek meg tudják egymás között beszélni, hogy hasonlóan érzik magukat együtt, mintha egy párkapcsolatban lennének, de mindketten tudják, hogy x időn belül vége lesz, és kiélvezik addig együtt az időt. Mondjuk sokszor a kor különbségből adódóan tudják, hogy nem lehetne egy életre szóló párkapcsolat köztük.


Szóval én erősen a barátság extrákkal ismeretséget preferálom kölcsönös örömszerzés gyanánt, szerintem az a legkorrektebb, ha elején megbeszélik ezt egymás között a felek, és, ha mindkettőjüknek rendben van, akkor úgy állnak egymáshoz.


Jelenleg is barátság extrákkal ismeretséget szeretnék én is kialakítani egy normális, igényes, higiénikus, megbízható nővel.


33 F

dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felnőtt emberet tudják, hogy mi a jó nekik. Én képtelen volnék erre, mert kihasználva érezném magam. Egyszerűen csak azt gondolom, hogy nekem mást jelent a szex, mint egy féfinak. Nekik csak testi szükséglet, nekem pedig érzelmi. De elfogadom, hogy más nők nem így gondolkodnak. És azt érzik, hogy nekik ez jó. Az élet így szép.
dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem fér bele az ilyesmi, azzal fekszem le akit igazán szeretek.
dec. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gabor49 ***** válasza:
50%
mamár ez tök termeszetes
dec. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!