Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az óvszer véd 100%-ig, minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer véd 100%-ig, minden nemi betegség ellen? És mi van az orál szexnél pl? Én vagyok a férfi.

Figyelt kérdés

2023. dec. 11. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Először is ugye kiszakadhat. Illetve ha ép, akkor is elkaphatsz nemi betegséget. Kicsi az esély, de van. Többször pontoztak le ezért, de nem csodálom, mert ezt sokan nem tudják.
2023. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Hát jó, de akkor így jártam vagy mi? Sokan nem szeretik, ha erre rákérdezel, mindenkit nem kötelezhetek szűrővizsgálatra se. Most bizalmi alapon menjek bele a szexbe egy olyan lánnyal, akinek több partnere is volt már?
2023. dec. 11. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Vedd fel az óvszert orális szexnél is! Nem fogod bánni! A mai óvszert szupervékonyak már.

Óvszer nélküli orális szex során is lehetsz nemi beteg.

2023. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hpv, herpesz ellen hogy vedene, a farkadon kivul mas kontakt is van, borrel erintkezes.
2023. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen, sejtettem, hogy le leszek pontozva ismét. De azért van, aki érti amit mondok, pl #4 is írta, hogy hpv meg herpesz simán játszik. Nem tudom miért gondolják az emberek, hogy csak a csupasz pénisz lehet probléma. Hát ott vannak a herék, a nagyajkak, a szemétemdomb, az esetleges szőrzet stb. Hogy te mi alapján mész bele a szexbe, azt nem az én tisztem megmondani.
2023. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3: Én miért vegyem fel, ha én csinálom a csajnak?
2023. dec. 11. 19:17
 7/10 A kérdező kommentje:
#4,5: Ezzel sokra nem megyek, akkor.🤷
2023. dec. 11. 19:20
 8/10 A kérdező kommentje:
#4,5: Köszi a válaszokat!
2023. dec. 11. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Csóknál is vedd fel, sőt legyen rajtad mindig egy
2023. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne nyaljál fel mindent, amit kiszartak az út szélére.


Ha ennyire fosol, hogy elkapsz valamit és a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb el is fogsz, akkor ne azzal kezdd minden egyéjszakás bohózatot.

2023. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!