Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Használtál már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Használtál már ki nőt csak amiatt hogy megdugd?

Figyelt kérdés
Sztorit is írjatok ha van.☺️

2023. dec. 11. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Persze.

Mint utólag kiderült ő sem akart többet.

2023. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Közel 1 évig nem dugtam, 4-5 nő lett volna lehetőségnek, olyanok akiket régen dugtam, vagy csak más beszélgető partnerek.

SOHA nem használtam ki senkit, még a legkanosabb pillanatomban sem. Persze más, ha találnék olyat aki vevő használatra, alázásra akár, mivel izgat a BDSM, úgy lehet tetszene a dolog.

2023. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Volt olyan, de még olyan is hogy a csaj kosarazott ki😂

Jártam utána több hétig, nem akart hagyni magát, aztán csak össze jött, elmondtak neki hogy nagyon megkedveltem, tetszik jobban megismerném, erre ő meg lerázott, hogy ez csak egy egyszeri alkalom volt😅

2023. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Persze, neten írtam rá, taliztunk, első randin petting. Második randitól már rendszeresen megdugtam, aztán otthagytam mert többet akart. 😅 Pedig én direkt nem adtam semmi jelét, higy ez több szexnél. Sosem aludtunk együtt, nem volt szex után bújás stb.
2023. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Oldfire ***** válasza:
Persze. Régóta nem voltam nővel és már nagyon hiányzott. Udvarolni kezdtem egy nálam, több mint 10 évvel idősebb kolléganőmnek.Sikerült ágyba vinni,csalódás volt. Nem volt túl aktív, sőt. Tényleg csak egy ürítés volt.
2023. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok.nem keresek komoly kapcsolatot,szinte minden lány akivel kikezdek.csak szexre kell.de már annyival megtisztelem a másikat hogy elmondom neki
2023. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!