Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt nyalás mániás fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt nyalás mániás fiúk?

Figyelt kérdés
Akik legalább annyit nyalják a puncit még a nők szopnak?
dec. 12. 08:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Jellemzően tovább nyalok... :D
dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha lehet nyalás mániának nevezni, azt, hogy a feleségemet még hozzányúlni se engedek a farkamhoz, míg nem nyaltam neki egy-két orgazmust, akkor igen. Valamint aktus közben kis szünetet nyerve magamnak is szoktam nyalni falni a punciját, és utánna még levezetés képpen is nyalok neki. Igen, úgy is, hogy előzőleg bele, vagy ráélveztem.
dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy mániás vagyok, de imádom nyalni a feleségem, mert eszméletlen orgazmusai szoktak lenni és tudom, hogy mennyire jó neki.
dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jelen!!
dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Jelen. 38F, Bp
dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bárcsak mindig csinálhatnám😍

Kár, hogy szingli vagyok😅

ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!