Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányt élvezésig nyaltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányt élvezésig nyaltam, utána betettem az egyik ujjam,de nagyon fájt neki. Kettőt végképp nem bírt el. Ez ilyenkor átlagos? Hogyan lehetne javítani?

Figyelt kérdés

Nem rontottam ajtóstol a házba. Előtte sokáig csókolóztunk és ki is nyaltam amíg el nem élvezett. Ezután betettem egy ujjam, éreztem is a szűzhártyát.

Ez eléggé feszítő érzés volt neki, kettő ujjal is próbáltam,de azt már végképp nem bírta.

Ez vajon fog neki változni vagy ez valahol genetika is hogy ennyire szűk?

Mit csináljak hogy péniszem is be tudjam neki tenni, hogy ne fájjon neki szörnyen?



dec. 12. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Furcsa.
dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Sok sok idő és nem szabad fájdalmat okozni. Ha azt akarod, hogy később is feszítő érzés legyen a farkadon, ne tegyél kárt benne. Elárulom, hogy csak akkor vérzik a lány az elsőnél, ha nem elég figyelmesek, türelmesek és óvatosak vele!
dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem kellett volna elélvezzen, így már túl érzékeny volt neki!
dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Hiába pontozta le valaki én is a 3assal értek egyet nőként. Miután elélvezek van hogy már nem kívánom annyira. Ugyh ne nyald elvezesig hanem csak addig hogy már nagyon fel legyen izgulva. Szerintem.
dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mantis religiosa ***** válasza:
80%
Próbálkozz körkörös tagitással, centiről centire, mint egyfajta masszázs, vagy egy vékonyabb ujjal legközelebb!
dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Élvezés után sokaknak érzékennyé válik, s még tele van gátlással, szorongással. Legközelebb nyalás közben használd az ujjad pont úgy ahogy az #5-ös írta ;)
dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Furfangos Frigyes ***** válasza:
16%
Utàna kielégített? Mert akkor még van remény a folytatásra.
dec. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Ne engedd elmenni. Akkor még fel is van tüzelve. Amúgy genetika.
dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

#4 jaja, közben meg írják mindig hogy a nők milyen sokszor el tudnak élvezni. többször élvezők, meg százszor elélvezők

Már komolyan nem lehet tudni mi az igazság 🤦

dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Sok-sok előjáték amíg nem csorog a huvelyebol a nedv!Aztán beiranyitod a peniszed a hüvely bejáratához!Szép lassan kezd betolni neki!Amikor érzed a szuzhartya ellenallasat egy gyengéd,de határozott mozdulattal lokd be neki!Ha ügyesen csinálod,nem is fog fájni neki!
dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!