Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltam prostinál 24 evesen de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam prostinál 24 evesen de nem allt fel a farkam. Leblokkoltam. Ez azota vegig kiser. Bar a korulmeteltsegem koruli mutettel jaro traumat feldolgoztam. De ezt nem. A prosti elott volt baratnom es volt is merevedesem.Mit tehetnek hogy ne feljek?

Figyelt kérdés
Ertelmes,segitokesz valaszokat kernek.

dec. 15. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Elkezdte szopni és arra sem állt fel?
dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Járj bulizni, próbálj csajoknak szimpi lenni. Aztán ha összebújva táncolsz velük, akkor csak jön a merevedés, ne zavarjon.
dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normális lányt akivel egymásba szerettek. Ne a szex legyen a cél hanem a kapcsolat.
dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor amikor telon megbeszélted a lánnyal az elképzeléseidet akkor sem voltak hangyák a gatyádban?
dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom előtte hokiztál sokat. Vagy csak stresszeltél.
dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Oldfire ***** válasza:
Ehez csak gratulálni tudok.... előtte lerendezted magad? Biztosítva volt a kudarc. Miért nem vártál egy normális kapcsolatra? Pszichológus ajánlok.
dec. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj masszázsra, ott mindegy... ha meg dolgozik a szerszámon, gondolj arra, hogy ő azért van, hogy kielégitsen.
dec. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Prostinál normális, hogy nem keményedik egyből, idegen, kicsit feszült környezet, ami ezt váltja ki. Nem kell erre ennyire rápörögni. Én is mikor mentem, volt hogy 10-15 percet is szopta, mire felállt. Ezért fizettem neki, nem azön pörögtem, hogy miért nem azonnal kemény tőle. Neked mit csinált, hogy felálljon?
dec. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem kell rosszul érezned magad emiatt, ilyen előfordulhat, sőt - Ez gyakoribb mint gondolnád.

Ha stresszelsz, idegen környezetben vagy, teljesen ismeretlen nővel és azon aggódsz hogy hogy fogsz teljesíteni akkor biztosan nem fog felállni, vagy ha igen akkor baromi nehezen. Nincsen veled semmi baj sem, csak szimplán akaratodon kívül is rástresszeltél a helyzetre. Ez meg teljesen természetes, nincs ebben semmi szégyellnivaló.

A férfiak nem úgy működnek hogy pikk-pakk betonkemény merevedésük lesz bárhol és bármikor, előfordul hogy a stressz, érzelmi zaklatottság, kialvatlanság vagy bármi más miatt egyszerüen nem sikerül felállítani, vagy lelankad. Ez totál természetes, és te magad is írtad hogy párkapcsolatban működött minden rendesen. Valószínüleg más körülmények közt lesz merevedésed, ha elengeded magad és nem stresszelsz rá. Az is lehet hogy a prostizás nem neked való, és inkább meg kell ismerned az adott személyt először.

dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!