Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 34 éves jól szituált, jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves jól szituált, jó anyagi helyzettel rendelkező férfi vagyok, és az utóbbi időben akár beteges akár nem, elkezdtem vonzódni a tini lanyokhoz. Van esélyem náluk?

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége egy komoly kapcsolatomnak és szeretnék még élni, sajnos azt vettem észre, hogy eléggé tetszik a 15-16 éves korosztály, és szeretném kinyalni őket. Mivel kimaradt az életemből, mindig idősebb nőkkel volt kapcsolatom. Van esélyem ezt a fetist pótolni?
dec. 15. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak ilyen lányok, de a helyedben azokat pont nem nyalnám..
dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért?
dec. 15. 19:20
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Jó vagy kommunikációban, domináns?
dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen korban lévő lányoknak 2dolog kell, hogy szétrakják a lábukat:

1.anyagiak (Pénz, drága autó, drága ruhák)

2.kinézet (Izmos, sportos)

Ha csak 1szex a cél akkor elég a második és esetleg egy kis pia illetve szerencse.

Ha mondjuk egy tartós szexkapcsolat a cél akkor kell mindkettő.

Próbálkozz bulikban, ott talán a legegyszerűbb.

(Mielőtt szét lennék szedve, ez nem minden lányra igaz ebben a korosztályban, vannak értelmes lányok akik nem így működnek.)

dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4.vagyok sokat számít még a kisugárzás és a duma. Sok szerencsét.
dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként a 4-esnek igaza van, ha sportos és izmos vagy akkor szinte ők maguk erőszakolnak meg, annyira akarnak.


A pénz ebben a korban csak akkor számít ha hosszabb távon akarod őket tartani, de egyébként az izom és sportos test az feltétel akárhogyan is. Anélkül egy sem lesz.


Mondani szokás csak a felszín számít ebben a korban

dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az arc nem számít? Inkább fiatalos arcom van, nincs gondom a nőkkel csinos barátnőim voltak de kifejezetten vékony vagyok.
dec. 15. 19:33
 8/18 A kérdező kommentje:
Sportos vagyok de inkább szálkás, pólóban nem látszik nyilván a sport múlt.
dec. 15. 19:34
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanígy vagyok én is. 🙂
dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézz be egy bulihelyre, vagy ma vagy holnap este, keress egy csajt aki kihívóan öltözött és lehetőleg egyedül van, vagy max 1barátnőjével. Hívd meg pár piára, ha elfogadja nyert ügyed van.
dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!