Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi társaim, mitől tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, mitől tudtok elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés
Mi az, amivel a barátnőtök, feleségetek a legjobban kitud végezni? Hova szerettek élvezni a végén? Tudjátok húzni, amíg akarjátok, vagy néha hamarabb jön a spricc, mint kéne?

dec. 16. 07:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Semmivel. Viccen kívül. Ő 2-3x elélvez és vége a szexnek, ezzel én lógva maradok...

F

dec. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Én tudom irányítani a spriccet,ha már a párom elment a farkamtól is vagy háromszor legalább akkor kutyapóznál zárja a lábaid jól kinyomja a popsiját,tehát elkezd nagyon pucsítani,ilyenkor megfogom a derekát és hosszan dugom,ezt úgy értem hogy kihúzom makkig a farkam majd be tövig,közben végig ezt nézem így élvezek el a puncijába.Vagy ha análozunk a popsijába.Nagyon jó kerek popsija van.Hú még a farkam is felállt a végére.
dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha a számba teszi a lábát és közben le mélytorkoz.
dec. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
1. Lóg a bigád?
dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Leggyorsabban azzal ha fogom fejét és megdugom a száját és rászorít a bólogatásra miközben élvezek. Amikor sietünk ezt választom és ezzel percek alatt ki tud végezni.

Egyébként sincs ezzel gond, de az nem két perc.

dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha tövig kapja be. Az egy gyors élvezet. Mindig oda élvezek ahol éppen vagyok. Száj, punci vagy popsi.
dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább szopival, de kutyában is hamarabb kész.
dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hátulról összezárt combokkal, mikor belemarkolok a derekába és keményen televerem. Természetesen beleélvezek.

Vagy amikor missziben átkarol a lábaival és húz magába, közben a mellbimbóimat izgatja és esetleg azt mondja, hogy élvezzek belé. Attól egy pillanat alatt végem.

dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én általában megpróbálom csúcsra vinni őt legalább 2szer (szerencsére nem megy nehezen), aztán a végén mindig szájjal fejez be, vagy néha testre élvezek. De olyan is előfordul néha, pláne ha hosszabb szünet van, hogy szex közben már érzem, hogy elsülök, olyankor kiszoktam venni, és általában "szájbavesz" a párom az irányítást. Punciba valahogy nem szeretek élvezni, nem olyan jó.

Régebben eltudtam húzni én is jó sokáig, még rendesen megkellett dolgozzon, amíg eltudtam menni. De mostmár egyre gyorsabban megy, mint írtam, néha túl gyorsan is.

Még írhattok.

dec. 16. 11:09
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Nekem fiatalon jött hamarabb a spricc, elég volt pár perc. Viszont hamar felállt és folytattuk. Általában elszívtunk egy-két cigit. De volt, hogy le se lankadt, hanem dugtam tovább. 4-5 meneteket simán bírtam, 8 volt a rekord egy éjszaka alatt.

Így 40+ már inkább kimondottan soká élvezek el, és vadabbul kell dugnom a csajt hozzá. Viszont így általában 1 vagy max. 2 menet van.

Ha kettő, akkor a második előtt kell kb. egy óra szünet.

Huszonévesen de jó lett volna ilyen nehezen durranó farok...! xd

Kintre szeretek élvezni legjobban, arcra, szájba, cicire. Izgat a látványa! De persze az asszony punciba szereti legjobban, úgyhogy kb. 50%-ban oda megyek. Néha popsiba, azt mondjuk én jobban élvezem. A legnagyobb spriccelés egyszer egy cigánycsaj arcán kötött ki, mert úgy szopott mint a porszívó! A jó bőnyálas szopástól hatalmasakat tudok élvezni!

dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!