Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas nők mikor jött el az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők mikor jött el az a ppnt, hogy szeretőt keressetek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy kinél mikor jött el az a pont, hogy szeretőt keressen. Mivel váltotta ki a férjetek, hogy megcsaljátok? Nem éreztek bűntudatot utána? Olyanok véleménye érdekelne akik érintettek a témában valamilyen szinten.

dec. 17. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Én elméleti síkon vagyok érintett benne, mert a gondolattal eljátszottam, de nem tettem meg, hogy szerető után nézzek, pont a bűntudat miatt, mert nem érdemelné meg, hogy átverjem.

Egyszer gondoltam rá, hogy felajánlom a nyitott házasságot X ideig, szabályok mellett, de nem tettem meg. Valószínűleg nem viselném jól.

Az oka pedig annyi, hogy hiányzik a szexuális életünkből az izgalom. Fiatalok vagyunk még ahhoz, hogy az unalom rátelepedjen a szexuális életünkre, de sajnos én már közel vagyok hozzá.

dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Az évek során elhidegültünk, eltávolodtunk egymástól.

Nem érzek bűntudatot.

dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Az elején volt egy kis bűntudat, most már nincs. A félrelépéshez két dolog kell, szándék és lehetőség. Ha az előbbi megvan, akkor az utóbbit úgyis hozza előbb-utóbb az élet (ez speciel egy kolléga személyében be is következett).
dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Én sem. Megérdemli és mindig meg is érdemelte.
dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Miutan megtudtam hogy megcsakt
dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
4 év szex és intimitás nélkül. Nem volt bűntudatom.
dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Elvesztettuk az izgalmat. Nagyon szeretjuk egymast es testveries szeretette valt. Nem nezunk ki szarabbul, nem errol van szo. A szex tabu lett. Verfertozesnek tunne. Megszuntunk ferfi-no lenni, viszont nem tudnank egymas nelkul elni.

Nem bantam meg.

dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!