Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok, lehet e olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok, lehet e olyan közöttük Bp és környékén, aki úgy rendesen benne lenne, esetleg saját élvezetéből akár, egy tabumantes pisi - kakiszexben, mármint ő nekem ?

Figyelt kérdés
Ha tényleg egy jó rendes adagot kapnék belőle 69 ezve, biztosan hetente számíthatna rám. Amúgy egy kedves nőtisztelő, mindennemű erőszakot elitélő, normális életű férfi vagyok.

dec. 18. 06:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Te beteg vagy b+
dec. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Normális életű nem lehetsz ilyen vágyakkal. Amúgy van egy ilyen beteg ügyfelem, csak ő anál közben szereti, spéci étrendem is van ha vele talizok, hogy megfelelő legyen a cucc, és ez nálam nagyon drága extrának számít. Nem kérek priviket.
dec. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek a saját szemszögéből igaza van.

Nekem soha nem a szerelem-házasság-gyerek életforma volt a vágyam. Szerettem perverz erotikával élni, mindent megélni akarni. Ez vonz a legjobban. Én így érzem jól magam. És igen, teljesen normális hétköznapi életet élek, nyugodtan, kiegyensúlyozottan és kész. Nem pakolom ki a nyilvánosság elé magam, és senki nem tudja, vagyis nem bántok vele senkit.

dec. 18. 07:46
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Az egy prostihirdető. Fel van sorolva, hogy ki mit vállal be, és vannak olyanok akik ezt is írják, ill. írják, hogy ezt nem.

Akik azt írják, hogy nem, ott nyilván kár is kérdezni, de ha valaki mindenfélét írogat, de erről pont nem nyilatkozik, rákérdezhetsz, amikor érdeklődsz a részletekről, max azt mondja, hogy nem. Esetleg - mivel lehet, hogy több prostit is ismer, rákérdezhetsz, hogy tud-e ajánlani valakit, aki ilyesmit bevállal.


Hozzáteszem, nekem még nem volt prostival dolgom, és szerintem nem is lesz. Viszont volt már erotikus masszőr ismerősöm. Mesélte, hogy egyszer telefonban érdeklődött egy pasi, hogy szopást is bevállal-e, ő meg mondta, hogy nem, erre a pasi elkáromkodta magát, hogy "szopjá le!" amire a csaj jól elröhögte magát, és mondta, hogy nem foglak, aztán csá.


Szóval illedelmesen kell tudomásul venni érdeklődésnél is, ha valaki nemet mond.

dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Miert jo szarszagba szexelni??
dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Kiirásuk szerint elég sok vállal ilyent. Tölük kérdezd meg, ne tölünk!
dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Te nagyon beteg egy ember lehetsz.
dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sztem meg az a beteg, aki hazamegy részegen és terrorizálja a bnőjét, elkalapálja, másnap meg sír-rí, hogy csak őt szereti.
dec. 18. 15:43
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Akkor is egy beteg állat vagy...
dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Pesten elég sokan vállalnak ilyet, én is voltam már pár lánynál. Meg fogsz lepődni, de amúgy sok ember kér ilyet. Mikor elmentem egy gyönyörű prostihoz, és azt kértem, hogy szintén 69-be kakilja tele a számat, és megkérdeztem, hogy én vagyok-e az első, akkor csak nevetett. Azt mondta, hogy minden héten van 1-2 ember, aki ilyet kér, vagy pedig kakis análszexet. Csak nyilván ezt senki nem hangoztatja, mert egyből küldenének a sárgaházba, pedig ugyanolyan fétish, mint a lábfétish... Csak nyilván a kaki az emberek 99%-nál tabu.
dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!