Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek szól: Hogyan érint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szól: Hogyan érint téged az a jelenség, hogy a férfiak a neten szexuális célzattal kezdeményeznek ismerkedést feléd?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a dolog árnyalatai:

- milyen esetben zavar a dolog?

- van-e olyan helyzet, amikor kifejezetten tetszik a szexuális közeledés?

- könnyen áthidalhatónak tartod az internet által képzett szakadékot?



dec. 18. 19:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
A szexualitás kifejezésének megvan a maga helye és ideje. Eleve hogyan tudunk vonzódni egymáshoz betűkön képeken kereszül? Nálam ehhez kell a kisugárzás, a megjelenés, az illat, az érintés. A neten általában jól beállított képek, pózok vannak, az emberek nem is 100%-ban úgy néznek ki rajtuk, mint a valóságban.
dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%
Csak ma 17 privátot kaptam. De délután 4 felé értem haza. Szerinted?
dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

2-es: ez valóban sok, és ha zavar a tartalmuk vagy az, hogy olvasgatni kell, akkor megértem. Engem érdekel, hogy mi játszódik le ilyenkor benned és mitől zavaró vagy nem zavaró egy közeledés.


(megjegyzem, ez a jelenség a társadalomra nézve szörnyű képet fest, hiszen rengeteg szexuális igény nem teljesül, amely energia valahol máshol kerül levezetésre. Önpusztítás, agresszió, stb. Pontosan a kommunikáció nincs meg. Érdekel, hogyan mozdítható el ez a dolog, ezt járnám körül.)

dec. 18. 20:00
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

#3


2-es vagyok


Most őszintén, mit várnak ezek a pasik? Hogy itt prostik vannak, akikkel váltanak pár privát üzenetet, és már dugnak is velük, vagy mi?

Arra ott van a rosszlányok.hu, ide ezért felesleges írogatni, mert nincs az az értelmes nő, aki belemenne a szexbe idegen pasikkal.


Bennem az játszódik le ilyenkor, hogy mennyire kétségbeesettnek kell lenni ahhoz, hogy itt írogassanak szex céljából. Kicsit szánom őket.

dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetben zavar, mert tudom, hogy nem én tetszettem meg, csak már nagyon ürítene, ezért ráírt még vagy 100 másik nőre, egy csak összejön alapon. Olyannal szeretek lefeküdni, aki engem kíván.

Akkor tetszik, ha pl a szexneked.hura regisztrálva kaok üzenetet, mert akkor nyilván ezt várom. Plusz képem is van.

Milyen szakadék?

dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Volt olyan is, hogy rám ugyanaz a felhasználó írt, csak ő ezt nem tudta, mert más kérdésekre válaszoltam, és kaptam tőle 8 privátot, de mindegyik ugyanazzal a szöveggel volt, mintha csak ctrl v + ctrl c-vel másolta volna oda. Tehát ez is bizonyítja, hogy az itt lévő pasiknak tök mindegy, hogy te milyen nő vagy, csak dugni legyél jó neki. Nem érdekli a belsőd, nem ismerkedni akar, ez csak duma.
dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
2,4-es: jellemzően úgy érzed, hogy a levél írója egy gyors nőnek akar látni és türelmetlen? Ha udvariasan, türelmesen és kitartóan ír, akkor is ugyanezt gondolod?
dec. 18. 20:22
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

#7



Akkor talán még rosszabb, hiszen nem ért a nemből, és meg akar győzni, hogy vele jó a szex, de könyörgöm, akinek neten kell ezt bizonygatni, az élőben biztos nem nagy durranás.

dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

8:


Ha nemet mondasz, nyilván illik belőle érteni. Ez természetesen elvárható. A kérdés az, hogy nálad alapértelmezett dolog-e a "nem" és ha alapértelmezett, akkor miért az? Mindig is az volt?

Ne érts félre, eszemben sincs meggyőzni arról, hogy jó válaszolgatni, mert az is lehet, hogy nem az. Csak érdekel, hogy gondolkozol.

Léteznek netes társkeresők, ahol összejöttek és azóta házasságban élnek. Kétségbeesettek voltak? Talán. De ha valaki korrekt módon közelít, akkor is lepattintod, mindegy ki az és mit akar? A netes közeledés egyet jelent nálad a kétségbeesett, zavaró alakkal?

dec. 18. 20:47
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nemet mondasz, nyilván illik belőle érteni. Ez természetesen elvárható. A kérdés az, hogy nálad alapértelmezett dolog-e a "nem" és ha alapértelmezett, akkor miért az? Mindig is az volt?"



Már leírtam, hogy miért alapértelmezett.



"Léteznek netes társkeresők, ahol összejöttek és azóta házasságban élnek. Kétségbeesettek voltak? Talán. De ha valaki korrekt módon közelít, akkor is lepattintod, mindegy ki az és mit akar? A netes közeledés egyet jelent nálad a kétségbeesett, zavaró alakkal?"



Az a nagy baj, hogy akik kezdetben normálisan közeledtek, talán még hajlandó is lettem volna velük ismerkedni, de aztán ez történt 3 napon keresztül, a 3. nap végére pedig kibújt a szög a zsákból, és elkezdtek online szexuálisan zaklatni. Tehát mindegyik azt akarja, csak valamelyik még az elején jobban elő tudja adni magát, de csak egy ideig.


Én most a gyakoriról beszélek, nem a társkeresőkről, de ha már itt tartunk, ott is hasonló, nem ugyanaz, de hasonló. Csak ott ugye van fent kép, és az alapján írnak rám, vagyis csak írtak, mert töröltem magamat, mivel egy nap rám írtak kb 50-en, de ebből kb a 3/4-e vállalható hangnemben, a maradék meg idővel produkálta ugyanezt.

dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!