Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem értem őt! Vagy ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem őt! Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Barátommal óvszerrel védekezünk az elejétől. Eddig a “vége” mindig máshova ment.(szám,arcom stb) Most kb. 2-3 hete a puncimba, mármint óvszerrel de értitek. És amiközben elélvez akkor mégjobban belém nyomja, hol eddig azt mondta, hogy amikor elélvez nem szereti ha annyira bent/fent van. De most? Igazábol nem zavar nem azért kérdezem csak szerintetek miért? Lehet h. titkon azt gondolja/képzeli el mintha tényleg belém menne?

(Fog.gátlót egészségügyi okokból nem szedhetek);(



dec. 18. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mucika, ő nem érzi mennyire van bent, mint te. Lehet más pózban történt, és valóban mélyebben ment el csak ő nem figyelte.
dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet erteni, hogy gumiban meri elvezni a legosibb osztont?
dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan pasi aki nem úgy élvez el, hogy amennyire csak tudja benyomja???

Ez tényleg ösztön

dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Milyen ösztön?

Gumi nélkül megérteném, h mélyre nyomja nagyon, de gumival minek?

dec. 18. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Csillagom te össze szoktál rándulni önkéntelenül is amikor orgazmusod van? Na a medenceizmok megfeszülése a "tövig nyomás" ugyanígy szinte reflexszerű mozdulat. Ugyebár a természet úgy alkotta meg a berendezéseket hogy amikor ejakulál akkor a lehető legmélyebbre menjen a matéria.
dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Nokent ertem, ha frigid vagy, de hidd el, meg jobban ertem, ha egy ferfi bele akar elvezni egy nobe nagyon.
dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Én is megértem!! Az előbb is írtam

De mivel GUMIval védekezünk, tudat alatt és amúgy is tudja hogy úgymond “felesleges”.


És utolsó előtti

Nem reflex, mert nem addig “nyomja” ameddig nekem befér hanem sokkal tovább talán a méhnyakamba is

dec. 18. 23:19
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom h elvileg az lehetetlen hogy a méhnyakamom át dugja mert az egy nagyon apró nyílás de olyan érzés, mert ott is cuppan egyet mikor jön ki de még egyáltalán nem húzta ki
dec. 18. 23:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A farokméret a határ, az megy tövig, a nuni mérete ebben lényegtelen. Ha neked nagy az ő mérete, akkor járhatsz így, ahogy írtad.
dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De az az érdekes, h. nem fáj mármint sokkal jobb ha figyel de ha nem azt sem mondanám fájdalmasnak
dec. 18. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!