Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, köztetek akad, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, köztetek akad, aki szemében azután is férfi maradna a pasi, miután megdugta felcsatolhatós müpénisszel?

Figyelt kérdés

dec. 19. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem...
dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Itt biztos hogy nem, esetleg valamelyik BDSM oldalon.
dec. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Ott kezdődik ha már a kérés megfogalmazódna, már onnantól nem érdekelne
dec. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Dugasd meg magad egy hombárral, ne itt a heterók közt idétlenkedj mindennap.
dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk már volt ilyenre példa. Ugyanúgy férfi a szememben a férjem ettől függetlenül. Mondjuk nálunk én voltam aki feldobta a témát, kellett idő mire bele ment, de ez a szememben a férfiasságára nincs hatással. Csak remélni tudom, hogy lesz még alkalmam, mert számomra hihetetlenül izgató szituáció volt. 🥰

25L

dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen az marad. nem ettől függ a dolog. Én szoktam csinálni a pasimnak. 26N
dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy mindig csak olvasni ilyet, sajnos nem találkoztam még ilyen nyitott lánnyal, nővel.
dec. 20. 15:25
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Tudom, hogy ritka, de engem izgat, hogy én dugjak pasit, az eddigi párjaim közül többel is csináltuk az én kérésemre, és nyilván emiatt nem tartottam utána kevésbé férfiasnak őket.


Valahogy nagyon beindít, hogy a férfi, aki egyébként az élet többi területén és alapból a szexben is a domináns fél, ott van előttem kiszolgáltatva, és ő kell befogadja az én "farkamat", úgy, hogy én diktálom az ütemet.

jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Hasonlóan gondolom mint a nyolcas.

Nem csak izgató, de végtelenül megtisztelő is nekem, hogy ő a befogadó fél, és teljesen megváltozik a tekintete is olyankor.

jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy az marad! Nekem is izgis ha megdughatom. Neki is, és az egész köztünk marad. N37
jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!