Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ujjazás kozben majd bepisilek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjazás kozben majd bepisilek érzés normalis?

Figyelt kérdés
Tegnap elég keményen megujjaztak és olyan volt mintha nagyon kéne pisilnem
dec. 19. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet tele a hólyagod.
dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mélybenyomás ***** válasza:
69%
Lehet nem pisi volt.. Elengedted volna magad lehet spricceltél volna...
dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
A nőknél gyakori érzés, szex közben orgazmus határán a bepisilős érzet. És gyakran ez akadályozza flusztrálja őket, hogy igazán élvezzék. Néha ki kellene probálni, hogy tényleg bepisilnének-e vagy nem.
dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez vezeti be az orgazmust.
dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az orgazmus egy bizonyos szintig olyan érzés, mint amikor nagyon kell pisilni, aztán sokkal sokkal jobb lesz:), utána viszont tényleg pisilnem kell😂mindig. De én ezt csak csikló izgatáskor élem meg. Hüvelyi orgazmusra nem képes a testem, azt nem tudom milyen lehet, de nem is hiányzik. Annak is nagyon örülök amit megtapasztaltam. Nagyon jó és intenzív szokott lenni.

A legelső orgazmusomra is 24 évesen, 5 év szexuális élet után került sor, az egyetlen olyan férfival, aki ezt elérte nálam. Teljesen váratlan élmény volt, már abszolut nem számítottam rá.

dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel én is így vagyok,ujjazásnál én is úgy érzem bepisilek.
dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

#5

Ahogy nem számítottál a csiklós orgazmusra, így lehet akár hüvelyi orgazmusra is képes vagy.

Lehet csak nem vagy rendesen megdugva punciba, de nyilván az nem megoldás, hogy most addig dugatod magad mindig mással amíg találsz olyan férfit aki rendesen megdug, hanem vegyél egy vibrátort, és azzal dugd magad sokáig, akkor kiderül, hogy van-e hüvelyi orgazmusod.

Aztán, ha nincs is, akkor még akár pár év múlva lehet, ez a vibrátoros próba csak a jelen állást mondja meg.

dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7. Hidd el , nem a szexxel van probléma. :)

Van vibrátorom, próbáltuk már mindketten azzal is. Jó érzés de semmi több. A másik orgazmus alig 3 hetes kapcsolatunkban összejött úgy, hogy előtte 5 évig senkivel, mi meg 13,5 éve vagyunk együtt. Ha képes lenne rá a testem, már megtörtént volna. De ha valaki garantálná, hogy lesz hüvelyi orgazmusom másik pasival ha őt otthagyom, akkor se cserélném le a férjem. Annyit nem ér a dolog. Nincs szükségem másra, megvan mindenem vele. Így is nagyokat szoktam élvezni, előjáték közben, vagy szex után elintézi:)

dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

#7

Ja, így persze érthető.

Mondjuk a legtöbb nő így van, annyi, hogy miért előjáték vagy szex után csinál neked orgazmust, én a csikló orgazmusos nőket (a nők 70-80% ilyen) mindig a szex vége fele élveztetem el, előjáték, majd szoptatás, majd kinyalom, dugás sok pózban, közben f.szopás, punci nyalás és csak ezek után adok nekik csikló orgazmust.

Majd utána dugom és szopatom őket még, hogy én is elélvezzek, talán így a legjobb szex a nőknek.

dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7.

A nők többsége nem képes a hüvelyi orgazmusra.

dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!