Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korahuszas pasiktol kerdezem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korahuszas pasiktol kerdezem, mit ereznetek a legidealisabb idotartamnak egy alkalmi szexhez olyan novel, akit jonak talaltok es beszelgetes alapjan normalisnak is?

Figyelt kérdés

En a no vagyok, nagyon pozitiv tapasztalataim voltak. Csak mivel teljesen keszuletlenul, spontan, munkanap szervezodott, sosem volt eleg hosszu.

A munkam, eletem kulfoldhoz, elhagyatott helyekhez kot, ezert eleg furcsan inteztem ezt. De tegyuk fel, nem rolam van szo. Adott egy no, nem parkapcsolat, kolcsosen szex megbeszelve. Van hol. En is szeretnek aludni, nem birom a maratont. Hany ora az, nem feltetlenul vegig szex, ami jonak tunne?

Nem keresek senkit, erdekel, masok mennyi idot ereznenek jonak.



dec. 19. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Húszas éveidben az optimális időtartam: ébredéstől alvásig kisebb-nagyobb megszakításokkal 😂 Akkor ha be voltál indulva legszívesebben egész nap "azt" csináltad volna ha jó volt a partner.
dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Amennyi idő van, múltkor pl ottaludtam és a reggeli menet után léptem le.
dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Este 7től hajnali 1ig 3 menet, aztán reggel még egy
dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!