Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nagyobb méret után kisebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagyobb méret után kisebbel találkozik azzal kevésbé lesz élvezetes a szex? Nem gondoljátok visszalépésnek és nem fog el titeket a csalódottság?

Figyelt kérdés
dec. 19. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Nekem férfiként átlag mérettel van ezzel "tapasztalatom". Tágabb hüvelyű nők azt mondták, hogy jó nekik az is ha valamivel kisebb az átlagnál, de kicsit jobban élvezik ha annál nagyobb. Átlagos/talán kicsit szűkebb hüvelyű nők pedig azt mondták, hogy szex közben észre se nagyon veszik, hogy kié mekkora, bár extrém kicsivel vagy extrém naggyal egyikük sem volt tudomásom szerint. Szóval gondolom a végletek nem nagyon tetszenek az átlag hüvelyű nőknek, de amúgy ugyanúgy tetszik nekik mindenféle középen lévő méret.
dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%

Szintén pasiként tudok hozzászólni. Volt olyan szexkapcsolatom, ahol a szeretőm másik pasijának bőven +20-as volt. Mégis ha azt mondtam neki, nekem pl. kedd jó akkor szemrebbenés nélkül arrébbrakta a másik pasival a randiját.

S megszámolni nem tudom hányszor volt többesben, hogy nagyobb méretű pasi is volt a buliban, mégis szemlátomást nem vele élvezte a csaj legjobban a szexet.

dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!