Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves szűz srác vagyok. 21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz srác vagyok. 21 centi a farkam és lett egy barátnőm. Hogyan kell felkészülni a behatolásra nagy mérettel? Vannak olyan pózok, ami előnyösebb a nagy farkúaknak? Sokaknak fáj ez a méret azt mondják.

Figyelt kérdés
Mire kell odafigyeljek, főleg úgy hogy szűz vagyok. Na meg vastag is a farkam. Nem tudom az ismeretségi körömben mennyien nagyfarkúak. Az apámét láttam, de tőle nem merek ilyet kérdezni, mert elég prűdek a szüleim. Nagyméretű óvszert már vettem és felpróbáltam. Izgulok, mert nem mondtam még el, hogy szűz vagyok, csak hogy nincs nagy tapasztalatom.

dec. 20. 13:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Lassan óvatosan.
dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
73%
Nőnek a farkak a gyakorin. Nemrég még 18 volt a menő,már 20 fölött járunk. :)))
dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%

A hosszú előjáték fontos, minél jobban izgalomba tudod hozni a barátnődet, annál könnyebben magába tudja fogadni a farkad.


A biztonság kedvéért készülhetsz síkosítóval, hogy akkor se legyen neki fájdalmas, ha nem nedvesedik be eléggé.


Én elsőnek a sima misszionáriust javasolnám, úgy, hogy a lány minél jobban tárja szét a lábait, de a lovagló is jó lehet, és akkor ő tudja irányítani a mélységet.

dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

Szegény csaj jól nyársra lesz húzva, nem tudja még, hogy mire vállalkozott :D


Ő mennyire tapasztalt? Már nem szűz, ugye?

dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Először is gratulálok hozzá, másodszor pedig legyél vele türelmes, óvatos.
dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Jajj, lesz veled ha 30 éves leszel??
dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
* mi lesz veled
dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 19cm és arányosan vastag

Nos, a hosszal és a vastagsággal is lehet gond

A legtöbb lánynak fáj ha elérik a méhszájat, úgyhogy nem nagyon fogod tudni tövig nyomni

Vastagságra lehet problémás is meg teljesen sima ügy is, a lány hüvelyétől függ. Én voltam olyan lánnyal aki elég tág volt szóval kis izgatás után is be tudtam tenni, de a legtöbb lánynál komoly előjáték kellett hogy eléggé ellazuljon, kitáguljon. Viszont az egyik lánynál még ez sem volt elég, az első két alkalommal konkrétan nem tudtam betenni. Ezzel a lánnyal pl kutya pózban, meg felhúzott lábú misszionáriusban nem is tudtunk szexelni mert annyira feszítette.

De hogy valami pozitívat is mondjak, miután hozzászoknak, imádják:)

dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
20%
Először tanulj meg udvarolni, bizonyíts, tiszteld, szeresd, becsüld, aztán ha hozzad megy, akkor jön a szex es nem bűnös perverzitással rögtön az elején, barátocskam.
dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Kerdes az higy a baratnőd is szűz vagy ő mar nem? Ha szuz ő is akkor midenkep eloszor elojatek nyald ne igy egybol betedd ha nem szuz akkor meg segiteni fog engedd el magad es élvezd 😊
dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!