Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek , milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek , milyen legyen számotokra az "igazi férfi ideálotok azon kívül , hogy jól teljesít az ágyban ?

Figyelt kérdés
Mit várnátok el a szexen kívül , attól a férfitől akivel elképzelnétek az életeteket ?
dec. 20. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Szorgalmas legyen, okos, empatikus, nyitott, elfogadó. Értsen szót a gyerekekkel, legyen igénye velük időt tölteni. Ne legyen túl piperkőc meg hiú, de nyilván legyen igényes magára. Dohányos, alkoholista kizárva.


Mivel mindannyian hozunk magunkkal lelki sérüléseket gyerekkorból, az övéi ne olyanok legyenek mint az enyéim, mert úgy nem tudjuk egymást segíteni (nekem pl ezen csúszott el a házasságom)

dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megbizhato, figyelmes, intelligens, tisztelettudo, jo humoru, hatarozott
dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsősorban fejben legyen ott - pont olyan tulajdonságok terén amit fent is leírtak a többiek.
dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1

A gyermekkori sérülésekre nem gondoltam volna pl .

dec. 20. 23:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően 2 férfi típus van a fejemben külsőre. Az egyik olyan,mint a párom (hosszabb haja van, 185 cm kb.), meg belsőre is nagyjából olyan, mint ő.

Alapvetően érzékenyebb fajta (nem hisztis), mer sírni, értelmes, intelligens, művész lélek, szereti az elvont dolgokat, tudatosan dolgozik magán, hűséges, őszinte, fontos számára az érzelmi biztonság, megbízható. Normálisan le lehet vele kommunikálni a dolgokat, nem agresszív, nem manipulatív, nem zsarolós. Szereti a gyerekeket. Feldmáros elveket vall :D A szexben gyengéd. Szeret és tud is főzni.

Fontos az is, hogy szeresse az állatokat, a szexben legyen odaadó,figyelmes, kitartó, szenvedélyes, lehessen vele összebújva aludni.

A másik külsőre pasisabb, rövid haja van, de nekem nem fontos,hogy kigyúrt legyen.

Hirtelen ennyi.


24/L

dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5

Köszönöm az őszinte vallomást , holott én nem teljesen ismertem magamra , abban amit leírtál , de bennem is megvan néhány olyan tulajdonság , amire kitértél .

dec. 21. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Senkire ne akarjon hasonlítani!
dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7

Igen , ezzel én is egyet értek , én mindig igyekeztem , minden ismeretség létrejöttekor , önmagamat adni , hogy " engem ismerjen meg az adott nő és ne egy általam hamisan álcázott embert , akinek csak az az érdeke hogy be cserkéssze a nőt még azt meg nem kapja , majd utána már bátran kiderülhet a valós igazság !

Persze ehhez az is hozzá tartozik , hogy engem mindig komoly szándék vezérelt , amit nem akartam (hazugsággal) tönkretenni !

dec. 22. 10:51
 9/12 anonim ***** válasza:

7-vagyok. Nagyon jó. Nem baj ha másik fél látja a másik ember összes arcát. Így is sok-sok év kell ahhoz, hogy lazán tudjon venni minden akadályt mind a ketfél. Tudni kell épo ezért felülemelkedni dolgokon.

Nálad van valami baj amiért feltetted ezt a kérdést?

dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7

Nos igen , lelkileg nem volt egyszerű feldolgoznom , hogy általában azok a nők , akikhez közelebb szerettem volna kerülni , mert szimpatikusak voltak számomra , rendszerint kikosaraztak , elutasítottak , szerencsétlenebb esetekben pedig csak játszottak az érzelmeimmel .

Ezt elsősorban talán annak is köszönhetem , hogy én mindig őszinte voltam s akartam lenni mindenkivel szemben és őszintén a valós személyiségemet nyújtottam .

Azt akartam hogy ön magamért szeressenek , azt az embert szeressék , aki én vagyok !

Volt akinek a külsőm s volt kinek a személyiségem nem tetszett , vagy ép mindkettő .

De volt olyan is , akinek alapból nagyon szimpatikus voltam de érdekből , nem engem választott .

Akkor és így utólag is azért bántó ha bele gondolok , de azt gondolom , még mindig jobb így , mintha utólag gondolta volna meg magát , bármelyik nő .

dec. 22. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!