Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal beszélgettünk, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal beszélgettünk, hogy vajon bármelyikünk felébreedne-e, ha a másikunk szexelne vele álmában. Nem erotikus ébresztő reggel, hanem tényleges sumák önkiszolgáló szex álmában a másikkal. Van bárkinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
40-es hetero pár vagyunk. Felállna nekem egyáltalán? Punci és popsi is játszhat nála. Pasik-asszonyok? Csináltatok már ilyet?

dec. 20. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat biztos feltudod allitani😀 probaljatok ki szeritem felebred😀
dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt álmodtam, hogy szexelek, felkelek, és tényleg.. meztelenül feküdtünk, buli után már világosban értünk haza, de fáradt voltam és nem állt fel. Lefeküdtünk aludni, rá 2-3 órára erre kelek, hogy erőt gyűjtve elkezdtem álmomban dugni, óvszer nélkül. mikor felkeltem, még ment egy kicsit, és ő is felkelt és elkezdte élvezni, de durván. aztán éreztem, hogy megyek el, és volt annyi lélekjelenlétem, hogy kihúztam. egynek jó volt, és nem történt semmi baj.
dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%-a akkor felébred ha a párja kimászik mellőle az ágyból a WC-re, nemhogy ha még másnak nekiállna. Kb. kómaközeli állapotban kellene aludni hogy ne ébredj fel.
dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez leginkább egyedi alvási állapottól függhet. Van aki nehezen, éberen alszik, bármire felébred, más meg olyan mélyen, és nehezen ébred, hogy ovatosan meglehetne dugni alvásközben, és pár percig nem ébredne fől.
dec. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én imádom a reggeli szexet és eddig egyetlen pasim sem panaszkodott arra ha esetleg arra kelt, hogy én izgatom őt.

Jelenlegi párom kifejezeten szereti. Mondta, hogy bármikor ébreszthetem szexxel.


Megfordult a fejemben, hogy meddig tudok elmenni anélkül, hogy felébredjen, de bármi komolyabbtól már egyből felébred. Úgy értem már a kezem érintésén túl nem jön össze semmi, egyből felébred. Kézzel nagyon óvatosan cirógatva sikerült felállítanom neki álmában, de ha bekapom abban a pillanatban felébred. Beleülni, vagy ilyenek nem is tudtam próbálni, mert ugye a testhelyzetén nem tudok változtatni és nem hanyattfekve alszik.


Szóval szerintem ez a valóságban kb. lehetetlen. Ugyanakkor szerintem sokan szeretik ha erre ébrednek.


Fordítva is szeretnénk, de ha én felbéredek nekem mindig ki kell mennem mosdóba.

dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem próbálkoztam. Olyan édesen alszik mindig. Sajnálnám megzavarni. Pedig még kellene próbálnom, mert ő hozta fel a témát. Gondolom, nem véletlenül.
dec. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!