Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként miért tartod megalázóna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként miért tartod megalázónak az arcra élvezést?

Figyelt kérdés

dec. 21. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem tartom megalázónak, nekem szimplán sokkal macerásabb. Mármint ha belemegy a szemembe csíp, ha a hajamba akkor nagyon nehéz kimosni belőle. Sokkal egyszerűbb bárhonnan máshonnan letörölni.
dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval
dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, a gondolattól is rosszul vagyok hogy rám kerül a sperma. Lehet neveltetéstol van.
dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
#3! Vallásos nevelést kaptál?
dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

4.


Van vallásos a családba de én nem kaptam ilyen nevelést.


A szex mint téma tabu volt, ha beszéltük róla akkor is azt a benyomást kaptam hogy ha egy nő szexel az mocskos dolog stb.

dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom annak, csak ne menjen a szemembe, mert nagyon csíp.
dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhova engedem, csak punciba nem. Bár talán arcra sem annyira, de ez csak azért van, mert sok fiú szándékosan másfele is irányítja, és akkor máshol is olyan leszek.
dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Sosem engedném arcra. Nekem megalázó lenne, bár azon nem gondolkodtam, hogy miért. Ebben az esetben talán arra asszociálok, mintha lepisilnének. Szerencsére eddig még nem is kérték ezt tőlem.
dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem. Sokkal kényelmesebb megoldások is vannak, de az arcomra ne menjen.
dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem jelent plusz fizikai élvezetet a pasinak, csak látni akar engem valami ragacsos trutyival az arcomon (szememben, orromban, hajamban).
dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!