Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy cigifétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy cigifétis?

Figyelt kérdés
Az egyik felnőtt oldalon láttam, hogy külön mappába vannak olyan videók, ahol dekoratív nők (ruhában vagy anélkül) erotikosan szívják a p!n@pálcát. Ti hallottatok ilyenről? Nekem ez nagyon furi xd

dec. 21. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy van.


Engem is izgat ha egy lány cigizik

dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van itt a gyakorin is 1-2 ilyen arc, és még csak nem is kell összemosni a szexualitással, simán gerjednek nők nélkül is nettó csak a cigire, a füstre, a csikkre, a meggyújtásra.. stb.
dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos van. Persze nem mindegy, h milyen pasi szívja azt a cigit. Mert akinek a cigi a fétise, annak mindegy, szívhatja átlag jóska is, akkor is vonzónak tartják, de ha egy jóképű pasi szívja, akkor még az is gerjedhet rá, akinek nem ez a fétise, bár ez sem törtvényszerű, mert sok nő nem szereti a dohányzó palikat. Így engem sem. :( :D
dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem felizgat ha egy meztelen nő pl szét tett lábbal ül egy széken, engem néz, és dohányzik.
dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es, de téged az is felizgatna, ha ugyanez a nő cigi nélkül terpesztene feléd.

de egy igazi cigifétises attól is beindul, ha saját maga szívja azt a sz.rt.

dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lebuktam 5# 🤭
dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6.


És én is. Lefogok. Egyszer. Ha. Talán. Esetleg. Valószínűleg. Elképzelhetően.

dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem cigi fetisem van, keresek csinos not cigi fetis játékhoz

Van ilyen nő itt?

dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem cigim van, keresek nőt fétissel a cigim mellé.
dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:


Szerintem minden esélyed meg van, ha ez a "cigim van" kijelentés, minden napra vonatkozni fog, vagyis te fogod meg venni egy dohányos nő cigarettáját :))

dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!