Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, akinek csalódás volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, akinek csalódás volt az első szex?

Figyelt kérdés

Olyan értelemben, hogy "ja, ez csak ennyi?"

Valami nagyobb változásra, jelentőségre gondoltál előtte?



dec. 21. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kicsit csalódtam megmondom őszintén, mert én tizenévesen mindig abban a hitben voltam, hogy a nagyobb az jobb, sőt, csak azzal akartam szexelni. Aztán lefeküdtem az első barátommal 18 évesen, és neki elég nagy volt, de valamiért nem volt jó az egész, és nemcsak azért mert szűz voltam, mert akkor együtt voltunk 7 hónapot, de nem változott semmi, sőt kerültem az együttléteket, mert durva is volt, meg olyan érzésem volt, mintha szétrepednék minden aktusnál. Úgyhogy csalódás volt, de már mindegy.
dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Biztos hogy voltak ilyen helyzetben. Úgy sem fogják ide leírni.
dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az volt kései szűzként.
dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 Mi számít késeinek? F/N?
dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 24 és F voltam
dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Mindig azt hallgattam, hogy milyen óriási és különleges dolog a szex. Mennyire fontos megvárni a nagy szerelmet, el kell köteleződni és százszor meg kell gondolni, hogy itt van-e az ideje. Azt hittem, hogy valami eget rengetően különleges élmény a szex. Aztán marha nagyot csalódtam, hogy "csak ennyi".
dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Igen nehezen az volt.
dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Az elsőn csak túl kell esni. Nem csak a szűz lányoknak. A fiúknak is. Ugyanis a tapasztalatlanság mindent felülír, ami jó lehetne, ha tudnád, mi a jó? Elsőre talán még a puncit se találod. Mert az a szerencsétlen lány elfelejtette szétrakni a lábát. Az összeszorított combok közt az aligha lesz meg. Aztán jön a lámpaláz, hogy vajon mit is kellene most csinálnod, ettől meg lelankadsz. Úgy második, harmadik nekifutásra azért össze szokott jönni. Egy szűznek még az ismerkedés sem jön össze. Körülbelül a hatodik pofára esés után tisztázódik az is, ha most nem hívtad meg randira életed szerelmét, csak azt nézheted, hogy életed nagy szerelme hogyan esik kútba, vagy csapja le a kezedről valaki más. Ugyanúgy a szex sem fog elsőre biztos hibátlanul menni, hanem majd idővel megtanuljátok. 66/F
dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont forditva volt

Haverjaim arról beszéltek hogy nem olyan nagy dolog mint mondják, szerintem meg csodálatos dolog. Igazából kb a legélvezetesebb dolog számomra.

Bár hozzátartozik hogy soft bdsm kedvelő vagyok ami nyilván izgalmasabb mint a vanilla szex

dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt gondoltam. Hogy "ja, ez csak ennyi?"


Az azóta eltelt 25 évben azért elég jól megkedveltem a dolgot. :)

dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!