Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan szituáció, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szituáció, amikor rágejedtél egy szerelőre, vagy bármilyen infrastruktúra kivitelezőre/szolgáltatóra? Esetleg szerelőként, Téged csábítottak el?

Figyelt kérdés

Nyilván a felnőttfilmek gyakori kliséihez hasonló a szituáció, ámde mégis a valós életben átélt élményekre vagyok kíváncsi. Nem tűnik irreálisnak, mégha nem is túl gyakori, hogy egy szerelő, aki kiérkezik, udvarias, ki is néz valahogy és még pluszban meg is van az a bizonyos szikra és a rutin melóból, az eredeti várakozásktól eltérően egyszer csak szex is lesz.


Szerelőként vagy szerelőt hívóként, ha volt valakinek ilyen élménye, azt megosztaná?



dec. 21. 18:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Hivatalosra nem.


Olyan volt hogy egy barátnőm tesója autószerelőnek tanult és megnézte apám kocsiját. Na ő nagyon vonzó volt.

dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem teljesen ez, de egy közel harmincas csaj javította a telefonom, és félig komolyan elkezdett flegmázni velem, sajnos, egy kis közeledésen túl semmi komoly nem történt.
dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerelő vagyok és volt néhány ilyen esetem. Részletekbe nem mennék most bele de sok nő nincs kielégitve mert társas magányban és vágyaik megélése nélkül élnek. Szinte mindegyik nő ezt mondta.
dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#3 ha teljes részleteiben nem is, de nagyvonalakban kifejthetnéd, hogy onnantól hogy "elromlott a bojler" hogy jutottál el addig a pontig, hogy ott bizony más szolgáltatás is lesz ...
dec. 21. 19:52
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetben van más szolgáltatás. Sok mindentől függ, de leginkább attól hogy tetszik-e a nő. Hívnak mi T bármelyik szerelőt, aztán beszélgetés van , javaslatok és egyre mélyebbre kerül a téma. Van hogy máskor beszélünk témáról mert visszajáró szerelő vagyok. Nem azért mert rosszul csinálom meg😁. Kell azért egy kisugárzás is ami még van nálam, visszajelzések alapján írom a kisugárzást. Félreértés ne essék, nem azért megyek szerelni hogy az asszonyt, nőt vagy lányt furkesszem. Valójában ilyenek a házas vagy inkább a tartós kapcsolatban élő nők. Unják az otthonit vagy már nincs is köztük semmi. Egy kiéhezett nőtől nem kell jobb!!!!!

#3 voltam.

dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy néz ki a szerelő (vagy pizzafutár). Az egyik haverom kábel TV-s, jóképű, sportos srác, rendszeresen ki szoktak vele kezdeni. Nem rohanják le, de érzi a szituból, hogy biz' sok helyen nem csak a kábelt kellene "megszerelni" :D
dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, autó szerelő, zseniálisan rendbe rakta a futóművem.
dec. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#7 ismerted eleve, vagy ott a műhelyben láttad először?
dec. 22. 20:05
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Ott láttam először. ❤️
dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy bejott, de nem tortent semmi.
dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!