Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen élmény volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élmény volt az első szex azzal, akiről korábban sokat fantáziáltál? Mennyire fedte a fantázia a valóságot?

Figyelt kérdés

dec. 21. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Eletem legelso alkalma. Nagyon koran ertem. Oda voltam osztalytarsam idosebb tesojaert, rola fantazialgattam. Egy hetvegen mikor naluk voltam elvette a szuzessegem. Fajt, durva volt s belemelvezett
dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Házibulin volt életem első alkalma. A srác legalább egy órán keresztül dugott....
dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Két hete volt: évek óta hajtottam a csajt. Többgyerekes anyuka, tőlem 18 évvel fiatalabb, most lesz harminc. Két hete megint találkoztunk és csodák-csodája minden összejött.

Mennyire fedte a fantáziát? Sokkal jobb volt: olyan teste volt, vékony, feszes, sportos, kopasz punci, úgy szopott, úgy lehetett dugni száját is és olyat élveztem a szájába amilyet sose éreztem addig amikor csak fantáziáltam (értsd: miközben az asszonyt dugtam otthon) közben.

dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Két ilyet tudok felidézni.


Az egyik már közel 20 éves történet, ott egy fél évig kerülgettük egymást a főnökömmel, mire egymásnak estünk. Izzott köztünk a levegő, embertelenül kívántam, gyakorlatilag végig amíg aztán viszonyunk volt (2,5 évig). Maga az első szex nem volt különösebben jó, de emlékezetes és minden részletére emlékszem most is.


A második férfival most nyáron, egy hónapig ment a kommunikáció viberen, mire az első (váratlan és teljesen ártatlan) találkozásból második lett, ottalvós szexszel. Na az kis híján amolyan filmbeillősen tökéletes szex volt, egyedül az érzelmek hiányoztak belőle az ő részéről (én sokkal többet vártam tőle érzelmileg azok alapján amilyen intenzitással folyt a beszélgetés előtte)

dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan szuper mint a fantázia.
dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Több ilyen volt de egy példa sokáig beszélgettünk online. Több hónap után találkoztunk.

Már akkor itt is aludt nálam.

Sajnos egy nagy nulla volt az ágyban. Én pedig annyira hittem benne neki hogy milyen jó lehet vele. Csalódás volt.

ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!