Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai futó kalandoknál mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai futó kalandoknál mennyire fontos a gumi? a nők is szeretik anélkül, és ha igen miért, milyen pluszt ad?

Figyelt kérdés
részeteket is kérek mennyi volt neked, ott mennyinél használtatok gumit. ki akarta a gumit, könnyen bele ment a másik. a barátaidnál hogy van ez. szerinted a mai emberek mennyire nyitottak erre? volt ebből valaha bármi problémád, gyerek betegség?
dec. 23. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Én nőként egyáltalán nem szeretem a gumit, általában nem is használok az adott partnerrel
dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A nagy Levin ***** válasza:
100%
A gumi azért fontos főleg a futókalandoknál, mert kivédheti a nem kívánt "mellékhatásokat", úgyis mint nem kívánt terhesség, vagy a nemi betegségek.
dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fontos. A legelterjetteb virus a HPV, a nemi szemolcsot okozó virus. Legtöbb embernek benne van a szervezetébe, nem lehet tudni (csak ha van szemölcs) de az nem mindig no ki. A többi vírusról ne is beszéljünk. Jobb ha mindenki kontont húz addig amig biztosak benne hogy nem dugnak másokkal
dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

A gumi fontos a nemi betegségek elkerülése végett, pláne egyéjszakásoknál


De en ruhellem plus latex allergiam van, szokott nalam lenni latex mentes gumi, de ha bevalalja a pasi, akkor szivesebben fekszem le vele anelkul


27N

dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyok hajlandó fogamzásgátlót szedni, ezért kizárólag gumival lehetséges a szex, még tartós monogám párkapcsolatban is.Egyéjszakás kalandokban, szexkapcsolatokban amúgy sem vagyok benne.De ha benne lennék, alap, hogy csak gumival.
dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#1-4 kérlek válaszoljátok meg az összes kérdést, és a többiek is. nagyon kíváncsi vagyok azokra is.
dec. 23. 20:30
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

6. En nem szeretem a gumit. Ha a pasi akar oke, de en gumi nelkul szeretem

Fogalmam sincs barataim mivel dugnak

Mai embereknel pont hogy tobb a gumi hasznalat mint pl 60-80as evekben

Bajom nem lett, tabit szedek, gyerek igy nem.lesz. betegseget meg szerencsere meg nem kaptam el


Volt meg vmi kerdesek. Am 4es valaszolo vagyok

dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A nagy Levin ***** válasza:
100%

"#1-4 kérlek válaszoljátok meg az összes kérdést, és a többiek is. nagyon kíváncsi vagyok azokra is."


Nekem nincsenek futó és egyéb kalandjaim, harminc éve ugyanaz a párom. Ismerősökkel meg nem szokott feljönni ez a téma.

dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

a könnyen bele ment rész, átfogalmazom. sok pasi elhagyta a gumit amikor megtudták, hogy te inkább anélkül szereted? felcsilant a szemük, és akik maradtak a guminál volt fura reagálás erre. bármi féleextrémebb variáció?


köszi mindenkinek, én mindenkit felszavazok

dec. 23. 20:46
 10/17 A kérdező kommentje:
és sok volt akinek volt, kb? én még szűz vagyok, és persze néha eszembe jutnak a következmények. de ha a csajt nem zavarná, az én szemem felcsillanna
dec. 23. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!