Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi lassan egy éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi lassan egy éve nem alszik nálam SOHA,esténként nem látogat meg,akkor ez azért van mert van valakije?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt.ez inkább csak egy laza kapcsolat de mindig azt mondja hogy nincs senki más az életében.

Tavaly januárban aludt itt utoljára mert akkor még " randizás" címszó alatt futott ez az egész.

Már akkoriban sokszor lelépett pár óra után indokolatlanul, vagyis azzal az indokkal hogy sokáig volt egyedül és nem tud velem lenni ( vagy bárki mással ) 30-35 óránál többet .

Akkoriban azért esténként is meglátogatott, azóta csak délelőtt találkozunk ha épp egyikünk sem dolgozik es most is éppen arra akar rávenni hogy reggel 6kor találkozzunk.

Tőlem kb 40 percre lakik.

Ma este azzal az indokkal nem jött át hogy túl fáradt. Az üzenetekre is csak 10 percenként válaszol.


Tehát szerintem van valaki más a képben es csak akkor jön hozzám amikor a nő épp dolgozik ,vagy épp nincs otthon. Mondjuk tegyük fel hogy ma este ott van a nő ,és lehet hogy ott is alszik. De akkor milyen indokkal lép le otthonról reggel 5kor hogy 6ra nálam legyen ?

Vagy ott van a nő és szex után elmegy haza ?!

Vagy csak túlkombinalom?

Tudom hol lakik de annyira nem fogom megalázni magam hogy elkezdjek nyomozni.

Ti mit gondoltok?


dec. 23. 20:16
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

Utána néztem.

Van amikor egyből válaszol,van amikor 4-5 perc múlva,de van olyan is hogy 20 percig semmi.

Szerintem a tv előtt fekszenek,és amikor 15 percenként a kezébe veszi a telefont akkor nyilván egyből válaszol ,de utána leteszi 20 percre mert különben gyanús lenne.

dec. 23. 20:18
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, igen. Egy par órás távollétet simán meglehet magyarázni otthon, de egy éjszakát mar kevesbe
dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Igen , de tinderen is fennt van még kb minden társkeresőn. A Facebookon is az van hogy szingli, pluszban van egy közös női ismerősünk aki azt mondta hogy egyedül él.

De nem tudom mit gondoljak.

Most is azt írta hogy esténként jobban szeret a saját lakásában lenni.

44 éves , kb 20 éve van egyedül de közben voltak rövidebb kapcsolatai.

Úgy érzem hazudik.

dec. 23. 20:24
 4/41 A kérdező kommentje:

Most meg azt írta hogy 5:30ra itt van nálam.

Na de akkor a csajnak mit mond ?

Hová az istenbe megy vasárnap , december 24, felénk bolt sincs , hajnali 4:40-4:50kor.

dec. 23. 20:35
 5/41 anonim ***** válasza:
52%
Gyanús hogy vàrjàk otthon. De amúgy miért nem követed le egyszer hova megy.. Vagy ha nem megy simàn vannak magàn nyomozó irodák.. hamar kiderülne az igazság
dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy robot. Egy darabig mímelte miattad az alvást, nem akart lelepleződni. Aztán lettek robotbarátai, így most már nem gond.
dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm aki kettős életet él. Hétköznap barátnője van hétvégén még a család. Senki nem tud semmit csak én tudom ezt. Így él már 20-on éve. Érdekes a te pasid is.
dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy kérdező?
dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Nem tudom .. lehet csak nem vagyok neki fontos és nem akar velem lenni többet pár óránál.

De nagyon gyanús hogy van valakije .

Annyit nem ér meg nekem hogy nyomozzak utana de szex egyenlőre nem lesz ,az tuti.

dec. 23. 21:37
 10/41 A kérdező kommentje:
Én 29, ő 44
dec. 23. 21:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!