Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopásnál/verésnél milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopásnál/verésnél milyen az ,,ideális" szorítás kézzel? Egyenletes? Vagy valahol erősebb legyen? A tövénél vagy épp a makkhoz közeledve?

Figyelt kérdés
dec. 23. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Fiú vagy lányként kerdezed?
dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lányként.
dec. 23. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen változó, mindnekinél más és más.

Első alkalom lenne?

dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Privát áradat meg volt már?
dec. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az a jó ha ugyan olyan. Csak a megfelelő szorítást kell eltalálni. Ha túl gyengén fogja meg valaki akkor alig érződik valami. Ha erősebben az már jó. Szóval nem kell erőből szorítani de azért fogd meg rendesen. Kemény szóval nem kell félni.
dec. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Változó férfiaknál, de leírom, nekem hogy jó. Én úgy élvezem, ha erősebben rászorít, egyenletesen. És inkább a makk részen, a fitymám is húzogassa közben, így szoktam meg. Tempó az közepes, ne legyen túl gyors, pláne az elején, de lassú sem, az nem elég inger. Szóval azt tudnám mondani, hogy finoman, mert érzékeny a farkunk, de határozottan, érzéssel rászorítva. Tudom, hogy fárasztó tud lenni, ha nincs a csaj hozzászokva, barátnőmet is mai napig kifárasztom ezzel, kezet is kell cseréljen többször is.
dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szopásnál erősebben, szorosan, de élvezéskor kissé lazítva rajta. Verésnél érzed azt, hogy kényelmes, kitölti a kezed.
dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az jön be, ha szopás közben a farkam tövét húzogatja kézzel, inkább határozottan, mint gyengén. Az is jó, ha 2-3 ujjal meg-megszorítja.
dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlás a legjobb mester.
dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Többen erre azt szokták válaszolni, figyeld a partnered reakcióját. Esetleg közben kérdezz is rá.
dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!