Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első randin korai a csók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin korai a csók?

Figyelt kérdés
Randin kívántam a csókot de még nem mertem. Fiuk, mikor idealis?

dec. 24. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Az elsőn is, ha minden szép és jó.
dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Attól függ mit akarsz megcsókolni.
dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem korfüggő is. Nekem túl nyomulós, de a 18+ évesek első randin már ágyba is bújnak...
dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha mindketten szeretnétek akkor nem korai.
dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Ha nagyon erős a vonzalom, akkor simán belefér.

Sőt a szex is.


Nem vicc. Csókolóztam már nem egy nővel első randin, és volt, akinek már aznap az ágyában voltam.

dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizony-bizony, ahogy az #5-ös is írja a vonzódás mértékétől függ. Ismerek olyan párt akiknél első randis szexből fejlődött kapcsolattá, most boldog két gyerekes családot alkotnak. S megszámolni nem tudom annyi olyan párost, ahol "nagykönyv szerint" x randi az első csókig, szexig, de utána szinte hónapok, hetek múlva szétmentek mert nem passzoltak össze.
dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam biztos hogy nem.
dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nálam is szabály volt, hogy első randin nem csokolozok. Aztán egyszer kivételt tettem. Kapcsolat lett belőle.
dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem csókol meg idegen embert.
dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Senior Séf ***** válasza:
Az első benyomások intenzitásán múlik. Adott esetben a szex sem korai az első randin, ha olyan erős a kémia.
dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!