Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még itt valaki, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, aki szerint Gurmai Zita politikus szexi?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a politikája egyáltalán, de legszívesebben egesz nap csak kefélném kifulladásig. Annyira szexi. Külön imádom az orrát, illetve ahogy öltözködik. Bele tudnék fulladni ebbe a nőbe. Nem vicc, tényleg komolyan kérdezem, hogy ezzel csak én vagyok így?


29F


dec. 24. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
😂😂😂
dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Perverznek tartom magam, de ennyire azért nem.
dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg összetéveszted egy másik politikusnővel, bottal sem piszkálnám meg.
dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt egy szexi videó róla:


[link]

dec. 24. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Na, b.azdmeg! Te rendesen beteg vagy! Még ilyen gusztustalan, ronda picsát! Ritkán látni ilyet, főleg összeboronálva a politikájával. Fujjjj!
dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Apatejfröcskölő ***** válasza:
39%
Én úgyanigy vagyok a Dúró Dórával, szétkupáznám a lukát. Az még jobban felizgatna ha a férje közbe nézne minket, megkinoznám a nagy péniszemmel. Az Orbán Ráhelt is taknyosra szoptatnám, de úgy hogy előtte nem verném ki egy hétig hogy legyen rendesen cucc, és az egészet lenyeletném vele, majd pofán vágnám és megparancsolnám neki hogy húzzon haza a k.rva anyjába és smároljon a f.sz ízű retkes szájával a férjével. Az király lenne
dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Elég beteg vagy, de legalább ezek b@szni való csajok, nem olyan gusztustalanok mint a Gurmai.
dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és heteró, tehát nem tudom, kinek szexi az adott hölgy, de nem kellene megalázni a kérdezőt, neki bejönnek az idősebb, teltebb nők. Gurmait se kellene megalázni, ezt egyes hozzászólóknak írom. Attól, hogy nem jön be, még nem kéne sértően megfogalmazni ezt.

Inkább egy hasonló korú és alkatú nőnek jó lehet ezt olvasni, mert azt jelenti, egyes fiatalabb férfiaknál is van esélyük. Az, hogy ki szexi, egyéni ízléstől függ.

dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!