Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyorstüzelőként nagy szerencsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorstüzelőként nagy szerencsém hogy egy ilyen nőt találtam ritka az ilyen nő tényleg?

Figyelt kérdés
Általában egy két perc alatt elmegyek, most ismerkedek egy nővel, tök jól alakul a kapcsolat és kiderült hogy a nő olyan típus hogy nem zavarja ha egy férfi gyorstüzelő, sőt valamilyen szinten izgatja is hogy tőle ilyen gyorsan elmegy a férfi valamit abszolút nincsen hüvelyi orgazmusa inkább sokkal jobban szereti ha nyalják vagy kézzel izgatják, az aktus nem is annyira fontos neki
dec. 25. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon szerencsés vagy, legtöbb nő 2-3-4 alkalom után kirakna.
dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Volt ilyen partnerem, valójában ő is nagyon gyorsan kielégült, így megvolt az összhang. Rá is az volt a jellemzőbb egyébként, hogy az orális, vagy a kézi játékokat jobban szerette
dec. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Kincs az ilyen nő! :))
dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. De szerintem a nők többsége ilyen ha szeret valakit akkor megtalálja a módját a szexre..
dec. 25. 10:18
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
#4: Nem. Max türelmesebb, de ha nem megy, akkor viszlát vagy előbb-utóbb lefekszik olyannal, aki meg is tudja dugni. 10-ből 9 kilenc nőnek nem elég a nyali-fali, simi-tapi.
dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Érdekes én pedig csak ilyennel találkoztam és több barátnőm volt rosszul választasz...
dec. 25. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
#6: Én a barátnőim tapasztalatait mondom. :D Ők mesélték, hogy így kellett megállni, úgy kellett megállni, volt, aki még nyalni sem tudott normálisan és pár alkalom után megunták, nőként 1 hét alatt találtak másik férfit, ha akartak. Én nem vagyok gyorstüzelő, addig csinálom amíg akarom, többek között ezért (is) vannak, voltak velem.
dec. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem hittem el, de teljesen véletlenül a jelenlegi barátnőm pont ilyen. 5 perc alatt van hogy 2x is eltud menni, de egyszer biztos. Nekem pedig kb ez az átlag, nagyon max 10 perc.
dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 1-2 perc
dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Bocsánat, hogy nőként idetolom a válaszom, de évek óta élek olyannal aki “gyorstüzelő”. Ha megvan a kellő előjáték a 2-3 perces aktus alatt is hatalmasat lehet ám élvezni, sosem zavart és sosem éreztem kevésnek, ellenben volt olyan párom aki akár egy órán át is csinálhatta nem tudtam mellette elélvezni.

Elhihetitek, hogy nem feltétlen az időn múlik.

dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!