Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tetszenek az idősebb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek az idősebb, kevésbé vonzó férfiak?

Figyelt kérdés

A karantén alatt lefeküdtem az apám haverjával. Átjött hozzánk iszogatni, beszélgetni, aztán amikor apámnak megártott a pia és segítettem bekísérni az ágyba, akkor ott maradtunk a lakásban ketten és elkezdtünk beszélgetni. Aztán amikor viccesen elejtett egy kis utalást, akkor nem tudtam leplezni, hogy nem lenne ellenemre a dolog. Egy ronda, kopasz, bajszos, szőrös késő 50-es férfi, de mégis életemben nem élveztem akkorát, mint akkor vele. Előtte is voltak már ilyen vágyaim, de miután megtörtént teljesen elvesztettem az érdeklődésemet a korosztályom iránt. Sokáig féltem, hogy kiderül, de szerencsére nagyon diszkrét volt. Felkeresni sem nagyon akarom, mert házas és szégyellném is visszakönyörögni magam. Mit tegyek?


23N



dec. 25. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Voltam ilyesmi helyzetben, feküdj le leve máskor is
dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Full kamu kis pöcs vagy!
dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy valós vonzalmi séma, hogy az ember hasonlóakat keres mint a korábbi partnerei(akikkel jó emlékek vannak). Tudatalatt az agyad a hasonló külsőt hozzápárosítja a korábbi hasonló külsejű exszel átélt jó élményhez, ezért vonzódni fogsz hozzá.
dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Kamu vagy!

Jobb történetet kérünk legközelebb Andersen.

😁😁

dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Állok rendelkezésedre.
dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Itt is van ismerkedési kategória, itt is találhatsz idősebb pasit!
dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Gyere 66 vagyok 😉
dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Mert kevésbé önzőek, jobban figyelnek a partnerükre!
dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Nekem 50-es férfiként mindig is ilyen korú barátnőim voltak. Valamiért ragadnak rám a fiatalabb csajok, én nagyon élvezik velem a szexet! Volt barátnőm 26 évvel fiatalabb, és a 3 együtt töltött évünk alatt, vagy 1000x. szeretkeztünk.
dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Szia, én is így voltam, vagyok. Nem a kevésbé vonzó férfiak tetszenek, hanem meglátod azt, amit a csak külsőre hajtók nem. A tapasztalatot, a rutint, a tiszteletet, a magabiztosságot, azt hogy rendben vannak magukkal. Én is voltam az általános ízlés szerint "csúnya" pasival, de a kisugárzása, a humora, a fellépése és a szexuális kultúrája is fényévekre van sok "jópasi"-étól.


Mit tegyél? Ha azóta nem beszéltetek, nem keresett, akkor ez ennyi volt, kezeld helyén (ne ácsingózz rá), tedd el jó élménynek, egy esetleges következő alkalommal meg eldöntöd, hogy akarsz-e ismételni.

dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!