Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veled, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, hogy egy másik országba látogatva (vakáció, üzleti út, vagy munkavállalás) sokkal kelendőbb voltál szexuálisan az ottani másik nem számára, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mik történtek? Melyik országban, és mivel magyarázod?

dec. 26. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell messzire menjek, csak Erdélybe. Ragadnak rám ott a csajok. Már vagy egy tucat barátnőm volt onnan. De ők is nagyon bejönnek nekem. Oda-vissza nagyon működik velük a kémia...
dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Igen
dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 StevenUp ***** válasza:
35%

Amszterdamban voltam a nyáron, az egyik pincércsaj nagyon mosolygott rám. Pedig nem volt szószos a pofám és a sliccem se volt lehúzva. Nem hasonlitottam se Verstappenre, se egy tekert jointra, mégis kereste a tekintetemet és mosolygott.

Idő után zavaró volt mert a holland nők baltafejűek, és nem volt az esetem

dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!