Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sperma a szemben, hogy akadály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sperma a szemben, hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

A pasim nem akarja hogy fogamzásgátlót szedjek de gumi nélkül szexelünk. Mindig kihúzza, nekem ilyenkor amilyen gyorsan csak tudok le kell ugranom az ágyról és elétérdelnem, hogy ő kényelmesen az arcomra élvezhessen. Ilyenkor sokszor volt hogy a hajamra is ment. Egy barátnőm azt tanácsolta, hogy ilyenkor vegyem át az irányítást nézzek lefelé és irányítsam az államhoz a spermát. De ezzel csak rosszabb lett mert ez a pasimnak nagyon nem tetszett és azóta úgy kell csinálnlm hogy a szemébe is kell néznem közben. És ő veri magának. Ezmiatt a szemembe megy a sperma szinte mindíg. Hiába mondom hogy òvatosan és próbáljon meg célozni, ő csak veri mint az őrült és hörög miközben elélvez.

Pár honappal ezelott megpróbáltam azt is mondani neki hogy inkább lenyelem. De azóta az van hogy miután az arcomra élvez azt mondja mivel szerettem volna lenyelni ezért nyeljem le az arcomról a számba simítva. Szóval kb 2 hónapja már így megy.


Most karácsonykor már nagyon akartam egy kis ölelkezést és nem azt hogy az arcomra veri aztân otthagy miután végignézte hogy lenyelem ezért most nem térdeltem le gyorsan hanem úgy maradtam az ágyban fekve. Erre ő nagyon kiakadt és azt kerdezte van fogalmam arról milyen önző szar vagyok hogy így elrontottam az orgazmusát.


Hogy tudnám elérni hogy ne menjen a sperma a szemembe és a hajamba, a hajam már annyira nem is érdekel. Vagy hogy tudom enyhíteni a csípő viszkedő érzést ami utána jön?



dec. 27. 00:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben soha többet nem lennén ilyen alakkal aki ennyi szarba sem vesz.
dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Gyere inkább hozzám majd én élvezek beléd vagy oda ahova szeretnéd.
dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugy csillagom hogy kidobod ezt az allatot. Ez kerdes?
dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Ennyire nem lehetc sötét kislány ,a szád nem csak arra való hogy jól megszopassák
dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress normális partnert!
dec. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én persze nem élvezhetek el szájban, de az ilyen sz..ralakok meg igen……
dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ettől a pasitól szabadulj meg gyorsan.
dec. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Dumáljátok meg, hogy próbáljon ne a szemedbe menni. Én is imádok arcra elmenni, szoktam is, de többnyire tudom irányítani, hogy ne szembe menjen. Cicire nem izgató neki? Én pl oda is imàdok elmenni.
dec. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez nem komoly kérdés, ennyire megalázni magad! Elkell hagyni ezt az önző barmoty csak szexuális eszköznek használ.
dec. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu. Ha a szemebe ment volna Pistikenek, tudna hogy az csip !
dec. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!