Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mondható perverziónak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mondható perverziónak hogy a barátommal mindketten igényeljük hogy szex közben beszéljünk egymáshoz?

Figyelt kérdés

nem ilyen piszkos dolgokat hanem dicsérjük egymást mondjuk mit érzünk testileg és lelkileg.

Ez normális vagy csak mi csináljuk így?

Ha nem beszélünk egymáshoz nem tudunk elélvezni.



dec. 27. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam normális... A partnertől függ, van hogy többet, ha ő is reagál.. 44 f
dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
100%
abszolute nem perverz inkább normális
dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi perverziót nem találok benne!
dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mitol lenne. Es szerencse, hogy kolcsonos. Engem pokolian zavarna, de ertem, mi az izgato benne.
dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem az.
dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van.
dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben 0.0 perverzió van. Az sem lenne perverz ha úgymond disznó szavakat használtok közben. Nem az irodalmi nyelven van olyankor a hangsúly, hanem azon amit éreztek :)
dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!