Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mely testrész kényeztetését...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely testrész kényeztetését hanyagolja el / viszi túlzásba egyikőtök, másikótok igényeihez képest?

Figyelt kérdés

Nemet mindenképp írjatok légyszi.

Illetve hogyan sikerült közelíteni eltérő igényeiteket? Felismerve párotok saját igényét, magától ment a ráállás az adott testtájék simogatására? Vagy elfogadtátok, hogy párotok máshol szeret dédelgetni benneteket, mint ahol addig úgy vélted, hogy a legjobban esik (és azóta már így is ugyanolyan jó)? Vagy sehogy nem sikerült ezen a téren összehangolódni, mintegy örök hiányérzetet hagyva, esetleg ezen múlt, hogy végül nem sikerült az a párkapcsolat?


dec. 28. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Baratom inkabb a popsimat szereti fogni meg a nyakamat szex közbe, en meg inkabb azt szeretnem h a derekamat es mellemet simizze, o azt szereti ha belemarok az o popsijaba mikor engem dug, en meg inkabb a hatat szeretem fogni de probalunk ezwkre oda figyelni 19n
dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A párom a melleimet markolássza túl sokat. Szóvá tettem már neki, próbál is rá figyelni, de néha elkapja a hév. De ez nem gond, ez ilyen édes tehet végülis :)
dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Párommal szerencsére jól passzolunk ebben is, nincs ilyen probléma. Minden magától ment, és nyíltan tudunk erről beszélni.

Exemmel volt probléma, ő állandóan tuszkolta az ujjait az ánuszomba. Minden pózban, előjáték és szex közben is. Persze az anált is imádta. Ezekkel nincs baj, ha mértékkel csinálja, de állandóan, konkrétan erőszakoskodni ezzel nagyon irritáló. Én arra vágytam volna, hogy puncit nyaljon meg ujjazzon, ne a fenekem, minden egyes alkalommal. Rá is ment erre az önzőségre a szexuális életünk, majd nem sokkal később az egész kapcsolat.

dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn azt szeretem, ha a fiú a hasamat kényezteti, de többségük melltébolyult, és semmi más nem létezik...
dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hátamat szeretem nagyon ha azt csókolja párom. De hiába mondom neki sok éve, mindig hanyagolja. Helyette a melleimmel foglalkozik túlzottan. Ami meg számomra nem mindig esik jól. Na jó, azt meg magától nem tudhatja mikor esik jól és mikor nem...
dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi eddigi válaszaitokat, várom a továbbiakat is!

Korábban hallottam róla, hogy a párkapcsolatokban (szokványosan) a férfi irányít, ezért ő megkapja, amire vágyik – talán ezért nem volt itt eddig férfi válaszadó? (Vagy tényleg igaz-e, hogy legtöbb férfira messze nem hatnak annyira a szerelmi érintések, mint a nőkre?)

Illetve most még inkább megtanultam saját kapcsolatunkat nagyra értékelni, ugyanis mindkettőnk számára egymás hasának, derekának ölelgetése, simogatása jelenti talán a legnagyobb élményt (az orgazmus felé vezető úton), amit adhat és amit kaphat. A mellkas/mellek, felkarok, combok talán valamivel ezután állnak a rangsorban, ezt is nagyon szeretjük mindketten. Pedig nem ezért találtuk meg egymást. Mégis, úgy vélem, régi saját szerelmi tapasztalatok, baráti elbeszélések, sztereotip klisék és általatok leírtak egybehangzásából, ritka dolog, hogy ebben is pont összeillünk.

dec. 28. 23:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!