Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha alkalmi partnereimnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha alkalmi partnereimnél az első a farok kép amit kérek?

Figyelt kérdés
Ugyanis annyi undorító (fitymaszűkület, szőr, stb) farok került már elő az ismerkedés közepén hogy ez a legfontosabb. Eleve csak alkalmi tehát...
dec. 28. 11:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gáz.

SOHA életemben nem küldtem ilyet.

dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező... Szerintem ez, nagyon. Nem gáz, sőt őszinte. Én itt nem részletezendő okok miatt, laza kapcsolatban is, ismerkedésnél a lány/ nő hangját minél korábban hallani. Ezzel én úgy vagyok, akinek tetszik-tetszik, akinek nem nem. Szerintem ez egy korrekt hozzáállás a részedről.
dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fordított esetben hogy "helló mutasd a pinád!!" nem biztos hogy lelkes lenne a kérdező. :D :D
dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok annak akinek az okoz örömöt, hogy lepontozza azokat akik neki nem tetsző választ adnak....
dec. 28. 12:11
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne pontozhatná le bárki, ha nem ért egyet valaki véleményével?
dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Te is küldesz neki a puncidról?

Akkor rendben van amúgy gáz ha te nem küldesz neki

dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Akik fikázzák a kérdést és lepontoztak, már tudom hogy kicsi és fitymaszűkületes büszke tulajok!
dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni hogy lány vagy😎
jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ja egyébként nem volt kamu, azóta is összejárunk szexelni

#10

jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Ja hát ismerem ezt. Ha egy lány tökös akkor vagy a nőket szereti vagy kamu vagy feminista. Egyik se vagyok. Egyszerűen csak tudom mit akarok és mit nem.

De az, hogy te mit gondolsz az a te dolgod. Az, hogy ezek után privit írsz amiben kb bepróbálkozol meg vicces, azután, hogy itt oltogatsz...

jan. 6. 19:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!