Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az ideális hüvely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális hüvely tágassága alapállapotban, majd izgatás után?

Figyelt kérdés
Hány ujjnak kellene max bemenni, honnan tudom, hogy nem vagyok-e túl tág? Sajnos nagyon könnyen, extrém mértékben nedvesedem, attól tartok, hogy a pasi semmit nem fog belőlem érezni.

dec. 28. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, hogy milyen az ideális, csak azt tudom, hogy akinek mindössze 1 ujja megy fel, az nem mindig jó sajnos, és én át is érzem ezt. :(
dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1-2 ujjadnak kéne bemennie, ha annál több, az már kicsit sok. de lehet hogy csak tényleg nagyon fel vagy izgulva. Akkor max 3. Nem voltál még férfival? 😊
dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Képről megmondom. Egy előtte, utána fotó.
dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem küldök privátban senkinek képet, emiatt ne írjatok üzenetet.

Izgtás nélkül 2, majd ha benedvesedtem 4 ujjam megy be. Nem vagyok már szűz, egy parnerem volt, de vele közel 10 évet voltam, a szex nem igazán működött köztünk, ő túl hamar elment, én túl nedves voltam, inkább csak orálisan kényeztettem

dec. 28. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem az sok, vagyis tágnak számít. 2-es voltam
dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

#4 Mindig meglep, ha azt olvasom, hogy bár a szex nem volt jó, a kapcsolat hosszú évekig tartott.

Ne aggódj, simán benne vagy a normális tartományban, átlagos péniszhez nem vagy túl tág. Sok férfinak kifejezetten izgató a bő nedvesedés.

dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban nincs olyan, hogy ideális hüvelyi tágasság. Egy nagyobb mérettel rendelkező férfi talán kifejezetten élvezné, hogy mivel nem vagy annyira szűk, nem kell hímestojásként bánnia veled. Sokat számít az is, hogy ki mihez szokott.
dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A párom minden esetben ujjazással kezd,nedvesedek és mégis kell síkosító. A dugás után poppers és fist öklöző krémmel. Csak ezek segítségével tágulok öklöző méretre
dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!