Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők a folyamatos nagy farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a folyamatos nagy farok hajszolással a szüléshez hasonlatos kellemes érzetet próbálnak elérni, adrenalin, oxitocin és endorfin felszabadulásának elérésével?

Figyelt kérdés

A kellemes majd szétrepedek érzés, a félelem egy nagy faroktól de közben izgató érzés is.


Az, hogy a nők kirekesztik a férfiak jó részét, azt eredményezi, hogy csak a nagy farkúak mernek ismerkedni és azok dugják is ezeket a nőket, akik úgy érzékelik hogy nőtt az átlagméret pedig csak szűkebb halmaz mer ismerkedni, egy-két negatív élmény után. Hűséget nem nagyon kell várni, de mit várnak ezek a nők majd 30-40 évesen? Majd valami kisfarkú beleélvez és eltartja, mert addigra kinyúlik és nagy valószínűséggel több nemi betegséget is szerez?


Mi van, ha a férfiak védekező mechanizmusként elfordulnak ezektől a nőktől és inkább szexbabák (szexrobotok) lesznek az érdeklődésük középpontjában? Ezek meg mennek majd a szórakozóhelyre kikenve mint egy bohóc hátha valaki még megdugja. Az élet tényleg csak ennyi? Egy farok?


A nagyfarkúak egy része meleg is, jó részük hűtlen is megtehetik, úgy tekintetek rá, mint ha valami érdeme lenne a nagy farok, pedig csak ránőtt, mint a haj. Tisztelet a kivételnek, de nem hinném, hogy ilyen női hozzáállással erkölcsös embereket (nagy és kisfarkúakat) nevelne ki a társadalom.


Mi van, ha az alacsony nőket, a nagyseggű, lógós mellű, nagy mellbimbós nőket is ignorálná a férfi társadalom? Meg a denevérszárny puncit? És itt irogatnátok ki, hogy az ilyen punci az még jó? Hát ha nincs jobb talán jobb a semminél. Kevesen tökéletesek, a másikhoz vonzódás, ragaszkodás, szeretete elfogadtatja a hibáit is. Kampós orr, széles csípő tepsi valaggal nem túl szexi sokak számára. De ettől még értékesnek tarthatunk egy nőt.


Egyre inkább állatiasodik a társadalom. A nőknek és buta elvárásaikknak nagy része van benne. Pedig a lyuk nagy, ez relatív. Komolyan itt egyeseket már öklöznek, mégis melyik állat farka lenne ahhoz mérhető nekik?

Mert az már nem az emberi méret az tuti.


Inkább azt tartom gondnak, hogy sok pali a női orgazmust olyan esetleges dolognak tartja. Sőt a nők sokszor el is fogadják, ha nincs és ez beég a paliknak. Neki jó így is, azt mondta.

Egy férfi tudja mit akar elérni és még akkor is sokszor sikerül ha harangozik mint állat. Mert fejben ott van. A nőknek is kevésbé kellene gátlásosnak lenni és az orgazmusukat elérni, nem pedig elfogadni. Sok férfi ezért nem is foglalkozik ezzel, mert enkik elképzelhetetlen orgazmus nélkül. Tudat alatt beég, ha a nőnek ez "mindegy", akkor nem is fontos, örüljön neki hogy kapott egy kicsit.


Ebből nem az alkar méret hajszolása következik, hanem mint állítólag izlandon, a nők. Utána lehet olvasni.



dec. 28. 15:35
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
51%

Hány centi a pötsöd, 10??

Gyerekhez hasonló alkar.... 😂😂😂😂😂 van még hova fejlődni! 😈😂😂😂😂

De semmi gond. Ha szerencséd van, előbb-utóbb meglesz az is

dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

16:11 Kiderül, hogy itt mindenki elfogadó, de az utóbbi hasonló kérdések alatt mindenki szidta a kis farkat és fényezte a nagyot, sőt, úgy ismerkednek a csajok, hogy fotót kérnek előre.

Tisztelet a kivételnek.


Én is szeretem, hogy a páromnak nagy melle van (olyan pont jó belemarkolni), de ha kicsi lenne ilyen hegyes cici, akkor sem küldeném el. Ez a normális szerintem.

dec. 28. 16:19
 13/46 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom mi ez a görcsölés a farokmérettel. Léteznek még normális nők, akik nem azzal kezdik, hogy "és mekkora a farkad". Ha meg első szex után küld el, mert esetleg nem tudod kompenzálni az ügyességeddel a farokméreted, akkor így jártál, úgysem illenétek össze. Szóval az első szexet simán megjátszhatja egy 12 centis is.


Ha meg a fenti kérdéssel kezdi, akkor is kamuzhatsz, illetve abban biztos lehetsz, hogy több f*sz járt a csajban, mint amennyit el tudnál képzelni, szóval max egy éjszakára jó, eldobhatós...


Ne abból indulj ki, hogy ebben a témában miket írogatnak az aberráltak, a nagy többség még mindig normális (mondjuk Butapesten nem, de hát összefújta a szemetet a szél). A GYK semmilyen szempontból nem reprezentatív!

dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
45%

12



Nővel sem voltál még, mit okoskodsz? Milyen szexrobotok? Te beteg vagy!

dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

16:16 Mivel a példádban számodra egy kis pöcs 10 centis, akkor a tied olyan 13-14 körül lehet (vagy a párodé). Mert nyilván ahhoz viszonyítasz, amid van. Egy nagyfarkúnak a 13-14 a kicsi.


16:19 A GYK persze tele van ilyenekkel is, de ha az első szex alatt nincs orgazmus, arról nem a 12cm farok tehet.

dec. 28. 16:24
 16/46 A kérdező kommentje:
16:21 Azt gondolom, ez 10-20 éven belül a realitás lesz. Házi robot, extrákkal. Tényleg beteg vagyok épp, de nem úgy, ahogy te. Mert én 1-2 nap alatt meggyógyulok. De veled mi lesz? :D Na most már tényleg tiplizz
dec. 28. 16:26
 17/46 anonim ***** válasza:
73%

15



Mit foglalkozol te ennyit a farokkal? :DD

A férfiak érdekelnek, vagy mi? A nőkkel foglalkozz... ja bocs, veled ők nem állnak szóba. Már értem. Te majomparádé.

dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
13%

"Házi robot, extrákkal."


Arra nem gondoltál, hogy sokkal könnyebb férfi robotot készíteni, mint egy izgató női megfelelőt, ami nem csak fekszik, mint egy darab fa? Szóval előbb lesz a nőknek olyan robot, ami miatt nem akarnak majd férfiakkal randizgatni...

dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
23%

16



"Azt gondolom, ez 10-20 éven belül a realitás lesz. Házi robot, extrákkal. Tényleg beteg vagyok épp, de nem úgy, ahogy te. Mert én 1-2 nap alatt meggyógyulok. De veled mi lesz? :D Na most már tényleg tiplizz"



Te ennyire betegagyú nem lehetsz. Milyen realitás? Az ilyen szexrobotokat egyébként a hozzád hasonló balf*sz incelekenek gyártják elsősorban, mert tudják, hogy az életben nem lesz nőtök. Ez az egyik.

A másik, hogy ne hasonlíts magadhoz, plusz 1-2 nap alatt mit csinálsz? Meggyógyulsz? Téged már a jó Isten se tudna megmenteni. Velem mi lesz? Ugyanúgy szexelek tovább a barátnőmmel ahogyan eddig is éveken át, de veled tényleg mi lesz? Lelövöd magadat, vagy másokat lősz le? Azért érdekel, mert a hozzád hasonló mentálisan sérült embereknél ez azért egy nagyon is életszerű opció. A nőket azért féltem tőled egy kicsit.

dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
16:30 Ok, cső
dec. 28. 16:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!