Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normál dolog az ha ismerkedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normál dolog az ha ismerkedési fázisban(személyes tali még nem volt) csetelés közben a fiú a farka méretét ecseteli és farkas képeket küld?

Figyelt kérdés
dec. 28. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted? Normális?
dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Jah, ha csak szex a cél.
dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak az a cél, hogy szex legyen köztetek (gondolom a kategóriából) akkor végülis igen.. más esetben szerintem felejtős.
dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ok, én egy idősebb korosztály vagyok, de nálam soha nem kerül szóba ismerkedéskor a farkam mérete. Ha eljutunk odáig, akkor majd élőben meglátja, akkor már úgysem lép le, legalább egyszer megdugom. Teljesen fölösleges pontos méretekről előre tájékoztatni egy lányt. Egyrészt nagyon más a méret attól függően, mennyire tud felizgatni, másrészt nincs olyan nő, aki 2-4 centi pontosságnál jobban meg tudja becsülni szemre a méretet. Azon a 2-4 centin belül meg a magabiztosságod és a technikád számít, hogy mit gondol.
dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt téma a méret, de még a szex sem. De olyan már volt hogy randin simogatás közben odatévedt a keze. Abból kb tudta mire számíthat.
dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha normalisnal kisebb vagy extrem nagy ( van ilyen problema is), akkor finoman emlitheti, de a keretlen dick pic zaklatas kategoria. Mas, ha adott esetben izgi vagy meg van bocsajtva, de alapjaraton gaz. Viszont ma tenyleg elegge errefele ment minden. Az, aki most kuld ilyen fotot, nem feltetlenul az a perverz, aki husz eve lett volna.
dec. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem küldtem dick pic-et senkinek, még ha néha kért is valaki. De szerintem nem is normális dolog képen mutogatni egy vadidegennek a nemi szerveinket! Legalábbis ha párkapcsolatot keresünk és nem pusztán szexpartnert. Nem tartom magam prűdnek, szégyenlős sem vagyok, de akkor sem! Ha már eljut egy bizonyos szintre a csetelés, annyit el szoktam mondani, hogy nem áldott meg nagy farokkal a sors. Ez nekem egy szűrő. Volt akivel tovább ismerkedtünk ezután, volt akivel békésen elbúcsúztunk. Szerintem korrektebb, mintha élőben csalódott volna...

Akikkel végül randiztam, mindig volt szex és kivel hosszabb, kivel rövidebb ideig együtt is maradtunk. 4 kapcsolatom volt netes ismerkedésből, a legrövidebb 3 hónapig, a leghosszabb 3 évig tartott.

dec. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!