Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan hölgy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hölgy aki kezdetben engedte hogy a szájába menjen el a partnere, esetleg le is nyelte, aztán egyszer csak megundorodott még a gondolattól is?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért történt ez vele? Van rá valami pontos oka?

#orális szex, ondó, sperma, szex
dec. 29. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt csak az lehet, hogy masik partnernek rosszabb izu vagy megvaltozott neki, esetleg regen nagyon pedalozott a no, de mar akkor is undorodott.

Azert forditva hiheto, igy nehez elkepzelni.

dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok nekem olyan volt hogy ritkábban nyelte le mert olyan sok van.

Régebben kevesebb volt nem tudom mitől lett több.

Ugyanúgy eszek iszok élek.

dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt egy olyan barátnőm , aki nem élt s hallt magáért a kefélésért , azt csak az én kedvemért engedte inkább , mert tudta hogy az nekem nagyon jó és igényt tartok rá .

A volt barátnőm leginkább csak a farkamért volt oda , örömmel vette a szájába , máshova nem is kívánta , csak szájba .

dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én időszakokra osztanám.

Volt, hogy mindig lenyeltem 2 év, aztán 2 év nem, majd fordítva. Nem tudom, mitől függ.

dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!