Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger club vélemény? Melyike...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger club vélemény? Melyiket ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járó nő vagyok és már egy ideje izgatja a fantáziámat a dolog.


Terveznék is egybe elmenni 2024-ben.



dec. 30. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Melyik része izgat?

Meg szerintem az se mindegy hogy pontosan mi a vágyad, mert annak fényében tudnak ajánlani helyet..

dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

..hogy egy éjszaka akár 2 pasival is lefeküdhetnék

..senki sem tudná rajtam kívül hogy hol voltam

..lehet életem legjobb orgazmusában lenne részem

..maga a hely

dec. 30. 09:27
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Ezt keresd youtubon.

Mi történik igazából egy swingerrrr clubba?

dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem zavar, hogy általában 40es pasik járnak oda, és nem feltétlenül modell kategória, akkor hajrá. Szingli csajnak nagyon fognak örülni.
dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
#2 két pasi, ennyi? :)
dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Két pasinál határozottan többet is kaphatsz húszas szóló nőkènt.

Kérdés, mennyire vagy bevállalós, rutinos, stb.


Amúgy hatalmas élmény, menj csak. Mondjuk én lehet hogy nem egyedül mennék, hanem barátnővel.

dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

4 "nyilvános" (azaz nem zártkörű), 3 zártkörű klub van Bp-n, mindegyik kicsit más, másban erősebb, más jellegű. Bármelyikbe mész megtalálod a számításodat, bőven lesz jelentkező :)

Tanács: óvakodj a hozlak/viszlek/költségeket állom kísérőjelöltektől!

dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha erre vágysz éld meg! A legjobb helyen leszel egy klubban :) Diszkrét, anonim, biztonságos (nem kell idegenhez felmenned, sem magadnál fogadni), adott a hely, az idő, ugyanazért van ott mindenki, s mindenféle egyeztetgetések nélkül azonnal face to face 100% kamumentesen tudsz ott helyben ismerkedni :) A fülled erotika templomai :)
dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak egyben voltunk még de nekünk akkor az tetszett. Szerencsénk volt és voltak szintén fiatalok is, akikkel jól tudtuk érezni magunkat. Igaz mi páros programra mentünk de gondolom normál estéken is lehetnek fiatalok.

Mi a tiktak-van voltunk, lehet online írni az üzenőfalukra és utána tudsz érdeklődni hogy lesznek e olyan párok vagy szóló pasik akik azt keresik amit te. Meg tudjátok beszélni ki miben lesz és ott a helyszínen utána már minden rajtatok múlik.

Amikor mi voltunk az idősebb (40-es korosztály) tagjai is abszolút kulturáltan nézett ki, aki ott volt olyanok voltak akik odafigyeltek arra hogy néznek ki. Bár persze az is lehet hogy csak szerencsénk volt...

dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A TT-ben szinte mindig vannak olyan párok, pasik, hölgyek akik igen jó eséllyel azt keresik amit ti :) 100-120 ember van egy szombati bulin (van hogy több). Normális, kulturált társaság, párcserében különösen erős, a szóló pasik számát igen-igen erősen limitálják (s azokat is nagyon jól szűrik). Ettől még több pasis játékok is bőven vannak.
dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!