Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25-30 éves szűz férfiak! Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves szűz férfiak! Egy korotokbéli szintén szűz lánnyal ismerkednétek csak is olyan célból, hogy együtt veszítsétek el a szűzességeteket és a szexuális életeteket "beindítsátok"?

Figyelt kérdés
Itt most nem párkapcsolati ismerkedés lenne a cél, hanem a szex. Aki ilyen idős korában szűz, abban elég erős gátlások vannak ami miatt nem tud vagy akar kapcsolatot kialakítani. Lehetne menni férfi vagy női prostihiz is, de szerintem lehet könnyebb lenne olyan emberrel, akinek ugyanannyi tapasztalata van, mint nekem/neked és valami gálása van, ami egy sima ismerkedéskor probléma lenne. Így lehetne tudni, hogy a másikban ugyanolyan nehézség van jelen, mint saját magunkban.
jan. 2. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha a nőben megvan az egészséges szexuális vágy, akkor igen.
jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
80%
Igen, de nem feltétlenül csak szexuális téren vannak gátlásai az ilyen embernek szerintem. 100 másik tényező is gátolja a sikeres ismerkedésben vagy abban, hogy egyáltalán nekiálljon. A szex ("intimitás") csak egy kis szelete a problémának. Legalábbis szerintem.
jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az a meglátásom, hogy a szüz lányok alapból nem tapasztalatlan pasival vesztenék el a szüzességüket, ergo teljesen mind1, hogy a szűz pasi szeretné-e szűz lánnyal.


Alapból a lányok, nem is szívesen kezdenek korukbeli pasikkal szóval....

jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy előrébb, ahogy egy prostival se. Mert ettől nem lesz működő kapcsolatod amibe kéne is az hogy legyél jó az ágyban.
jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, bár erősen kétlem hogy szűz lányok vágynának rám.
jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak szűz lánnyal ismerkednék, de nem tudom különválasztani a szexet és a párkapcsolatot, úgyhogy a kérdésben vázolt céllal nem.
jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Én ennyi idős szűz lányként megismerkednék egy ilyen férfival, de én szerelemre is vágyom, viszont azt el tudnám képzelni hogy ha nem is lenne a szerelmem, de egy erős baráti, bizalmi kapcsolat lenne köztünk, akkor szeretném ha szeretkeznénk egymással, mivel én vágyom a szexualitásra is, és szeretném ezt átélni azzal akiben megbízom.
jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen. 28 vagyok, teljesen szűz. Még csókban sem volt részem.

Több lehetőség is adódott az elmúlt években, de sosem tudtam eggyel sem élni, mert egyszerűen elriaszt, hogy a másik fél tapasztaltabb és meglévő igényeinek, elvárásainak kéne eleget tegyek az első eggyüttlétemkor. Nem akarok csalódni, sem megaláztatásban részesülni, és csalódást okozni sem.

Nekem is jó régóta célom egy cintén tapasztalatlan partner, akivel eggyütt tudjuk felfedezni, kiismerni és nem kell egyből különféle elvárásoknak megfelelni. Ha meg nem találok ilyen lányt, maradok örökre szűz.

ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült?
ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!