Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Hogyan reagálnátok arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogyan reagálnátok arra, ha korábban érnétek haza, és azon kapnátok a párotokat, hogy nőnek öltözve ül a tükör előtt, és éppen a tükörképére maszturbál?

Figyelt kérdés

jan. 3. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Repülne
jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon kinevetném. Úristen, még elképzelni is borzasztó hogy nézne ki. Nincs valami nőies alkata, se arca. A szakállról ne is beszéljünk. A következő gondolatom a mély sajnálat lenne, amiért ilyen vázszerkezettel szoknyában érzi jól magát, meg sminkben.
jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Vissza kimennék az autóba és aznap szerintem anyámnál aludnék inkább
jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon meglepődnék, azt hiszem, lapátra kerülne.

Egyik nap direkt előbb fogok hazamenni...

jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén szólva köpni nyelni nem tudnék, ha a 185 centis, 100kilós, szőrös, szakállas páromat meglátnám így. Főleg mert soha ennek semmiféle jelét nem adta. Szerintem zavaromban nevetnék, de persze zavarna. Nem csak maga a helyzet, hanem hogy éveken keresztül titkolózott. Ez nagyobb ok nekem a szakításra, mint maga a látvány. Mert ha ezt elnyomta, ki tudja mi lehet még benne.
jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Most hol vannak a belső értékek,az elfogadás,az odaadás,az együttérzés,gondoskodás,szeretet?

Hirtelen máris nem a legfontosabbak?

jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Betegségben, bajban igen, perverzióban nem. Illetve belső érték fontos, de önmagában nem elég, ettől lesz ez több, mint barátság.
jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

7#Ja hogy kiválogatod ami neked szimpatikus.Értem.

Semmi se fontosabb csak a te elveid.A másik meg le van xarva.

Nyilván te tökéletes vagy.Vagy ha nem,akkor a másik egy gyökér,mert nem fogad el úgy,amilyen vagy.

Mese az is,hogy betegségben mellette maradnál.Amint kiderülne,hogy gyógyíthatatlan,máris könnyes bociszemekkel elbúcsúznál ,mert ugye egyszer élünk éshát nehogymár neked valami hátrányod legyen,mert az elfogadhatatlan!

jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

Te normális vagy? Vagy valaki megbántott és itt próbálsz anonim visszavágni valakinek? Hát rossz lóra tettél, és még csak köze sincs a valósághoz, amit írtál.

Kezdjük ott, hogy nem vagyok tökéletes, de nem kötelességem ezért bárkivel összeállni. Ha nem passzolunk szexuálisan, akkor barátok meg lehetünk. Egyébként is a pasik szoktak a szexfantáziáikhoz nőt keresni. Senkit nem gyökereztem le, nem vagyok olyan, mint te.

Volt a férjem súlyos beteg, majdnem meg is halt, pont az esküvő után, azóta is azzal poénkodunk, hogy hamar letudtuk a "betegségben" részt. Még mindig a férjem, és 1 hónapig ápoltam ágyban fekvő betegként úgy, hogy felülni sem tudott.

Ennek ellenére nem gondolom, hogy kötelességem mindent elfogadni, ahogy neki sem az velem kapcsolatban. Ezzel senki nem vitatkozhat.

jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!