Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy hárítsam el a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hárítsam el a szexuális közeledését felém,annak a lánynak aki tetszik?

Figyelt kérdés

1 hete megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon tetszik.

Túl vagyunk a 3. randin is,és egyértelműen jelezte,hogy készen áll a következő szintre( szex)


Én is akarnám,nagyon is,de...


De a gond ott kezdődik,hogy most éppen van egy gombás fertőzésem, ott lent...

Még ő előtte rossz nunusba dugtam..


Voltam urulogusnál,semmi komoly baj szerencsére,felírt rá kenőcsöt,kenegetem, már most sokkal szebb mint volt,de még kb.2 hétig kenegetni kell a pőcsikémet,hogy teljesen elmúljon.


Szóval hogy tudnám elhúzni addig,míg nem vagyok újra harcba vethető,vagy legyek őszinte?



jan. 3. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Kíméld meg a lányt magadtól, én szerintem.
jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy covidos lettél.
jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2# az jó ötlet, sőt tökéletes

Azzal pont tudok nyerni 2 hetet

Köszi

jan. 3. 15:35
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Mondd, hogy nemi herpeszed van, és most jött ki előszöe. Azzal sokkal több időt nyersz 😎
jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A covid jó ötlet, az úgyis nagyon bellobbant mostanság. De akár el is mondhatod az igazat.

Viszont légyszi tényleg várd ki, mig 100%-os leszel. Amennyi időt a doki mondott, de inkább még húzz is rá egy kicsit, nehogy lefertőzd a lányt:/

jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mindenképpen várok addig míg 100%-os leszek

Sőt többet is

Addig is majd minden nap skypon beszélgetünk

jan. 3. 15:48
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Mondd, hogy az előző partnered (az is óriási szerelem volt) 1 héttel ezelőtt gombás volt, így elkaptad a gombát, és szívesen megosztanád vele, így nem lesz sértődés, így egy nagy közös csodás gomba családba tartozhatna a fél várossal!
jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Kotont nem ismered?
jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Emberek vagyunk,hülyeséget csináltam,tanultam belőle,bárkivel előfordulhat.
jan. 3. 16:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még csak azt se mondd, hogy COVID (ez is lehet riasztó), hanem csak azt, hogy van most egy enyhe szezonális felsőlégúti betegséged, ami neked még tüneteket is alig okoz, de őt kímélni akarod.
jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!