Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti szeretitek a bajszos férfiakat és miért nem?

Figyelt kérdés

Igazából azt vettem észre, hogy a nők nagyon nagy része nem szereti a bajuszt… Most azt olvastam, hogy kifejezetten ellenségesnek látják a férfiakat a bajusztól.


Én szeretem magamon, ha van bajszom és az sem zavar annyira ha emiatt kevesebb nőnek tetszem.

Viszont ha kifejezetten ellenségesnek látnak emiatt, az már zavar.


Szóval ti szeretitek e, megtűritek e a bajszot egy pasin és ha nem, miért nem?



jan. 4. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Kifejezetten szeretem a bajszos férfiakat
Nekem teljesen közömbös/mindegy
Nem tetszik a bajusz, mert ellenségesnek, akár agresszívnek látom a bajszos férfiakat
Nem tetszik a bajusz, de más okból nem
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
A párom sosem borotválkozik, csak kicsire nyírja. Van amikor lusta, nem foglalkozik vele és hosszabb a hajsza, és engem az zavar csókolózás közben. Ezért nekem nem.
jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen taszító számomra. Nincs rá indokom.
jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, szavazatokat! Mindenkinek ment a pont!


Én amúgy formára vágom ollóval és máshol meg simára borotválom pengével… Maximum ilyen hosszúságú borostát növesztek mellé: [link]


Ez után a szint után újra kiigazítom a bajszom és a többi részt simára borotválom… Ez nálam max 3 nap, de inkább 2.


És minden nap megmosom egyszer, és általában 2 alkalommal olajozom.

jan. 4. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a pasit bajusszal is egész nap lovagolnám🤣

jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Önmagában a bajusz nem tetszik, szerintem Thomas Magnumon kívül nincs másik pasi, akinek jól állna. :D Na, de a szakáll az más téma, azt imádom, ha illatos, ápolt és gondozott.

n40

jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 80-as években voltam kisgyerek. A család összes férfi tagja bajuszos volt, és már akkor sem tetszett, szerintem senkinek nem állt jól. Örültem is, amikor kiment a divatból. Nem találom ellenségesnek amúgy, nincs rá magyarázat, hogy miért, de nem jön be. Minden más fazonú arcszőrzet rendben van.
jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Szóval ti szeretitek-e, megtűritek-e a bajszot egy pasin, és ha igen, miért nem?
jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!