Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kizárólag nők véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag nők véleménye érdekelne hogy szeretik e az ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem elhúzni a nők orgazmusát. Úgy értem, hogy például amikor kézzel vagy orálisan izgatom és már nagyon közel van akkor hirtelen abbahagyom és azt sem engedem, hogy magának fejezze be. Várok egy picit, hogy megnyugodjon majd újra kezdem az izgatást. Ha ezt csinálom néhányszor egymás után az a tapasztalatom, hogy könyörögnek a nők a kielégülésért vagy, hogy legalább viszonozhassák valahogy. Ugyanezt szoktam dugás közben is, elkezdem keményen dugni majd amikor érzem, hogy közel van egyszerűen kiveszem és ezzel húzom az agyát. Imádom nézni, hogy már szinte a combjait dörzsöli annyira vágyik a kielégülésre. Hatalmas orgazmus szokott lenni a végén. Ti szeretitek az ilyen jellegű szexet?

jan. 5. 08:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretem.
jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 kisördög1 ***** válasza:
98%
Ha tényleg megtetted volna tudnád, hogy szeretik-e és nem kéne itt ilyen kérdésnek álcázottan reklámoznod magad.
jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szeretek szenvedni. :D Engem bosszant, ha majdnem elélvezek és bármit is félbe- vagy abbahagynak. N
jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem,intézze el gyorsan,különben leharapom a farkát.
jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
valamelyik igen, valamelyik nem
jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Mivel sub vagyok, igen szeretem.
jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Én nem. Nagyon ritkán van szex közben orgazmusom. Ha akkor amikor éppen jó lenne, abbahagyná, onnantól megint kezdhetné elölről, nekem még a kedvem menne el tőle.

Ha valakinek könnyen összejön az orgazmus, el tudom képzelni, hogy ezt élvezi, de én nagyon nem.

jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mivel egy nonek nincs kilovellendo sperma bekeszitve, az orgazmus is illekony.

Szemely szerint velem az tortenne, hogy teljesen elmulik, de meg az izgalom is. Frusztralo erzes.

jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

7-es valaszat lepontozok. Mi nem jo? Oszinteseg? Igazsag?

Primitiv ez az oldal.

jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az még érdekelne azért, hogy az itteni válaszoló nők közül van-e olyan, akinek pont az ellenkezője tetszik, hogy hagyják elélvezni, de nem hagyják abba az izgatást és folytatják a következő orgazmusig, majd újra és újra...
jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!