Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrával kapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrával kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van egy srác akivel alapvetően jól megvagyunk, és szexuálisan vonzónak tartom. Volt már olyan, hogy fantáziáltam róla, de nem tudom, hogy ő miként vélekedne a dologról. Párkapcsolatot nem szeretnék jelenleg, és neki sincs kapcsolata. Hogyan derítsem ki, hogy vevő lenne a dologra vagy sem, annélkül hogy rákérdeznék kerekperec?


jan. 5. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Férfi, tehát vevő lenne rá.
jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekem titokban van ilyenem, bár riktán van alkalmunk mivel a nő (34) családos anyuka.

Ha nem szeretnél most kapcsolatot, akkor ezzel nem jársz rosszul így. Nincs veszteni való, nem lehet semmi gond, csak jó szexek, beszélgetések.


21f bp

jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd át filmezni.
jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A filmezés jó ötlet. Aztán ha bátortalan, szoktam jeleket küldeni. A legutóbb, az ölébe tettem a labaim. Persze láthatóan fölállt neki. Többi már ment magától.
jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátok vagytok, akkor őszintén meg lehet beszélni. Pont attól más egy barátság extrákkal mint egy szexkapcsolat.
jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Illegesd* magad előtte.


*Kacérkodva mozgatja testét, egy testrészét; tetszeni vágyón, olykor kissé kacérkodva ide-oda hajlítgatja magát.


A bikinis lány a strandon a medence mellett illegeti a csípőjét. A lány öltözködés után még a tükör előtt illegeti a karjait.

jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!