Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy egy férfi egy szex alatt kétszer elélvez?

Figyelt kérdés

Párommal kicsit több, mint 1 éve vagyunk együtt. Az ex feleségével 7 évig voltak együtt/házasok. Vele állítólag 1-2 percig bírta csak, és egyszer.

Amikor összejöttünk azt hittem, hogy mivel “új” vagyok, ezért bírja tovább meg többször, és hogy majd “ellaposodik”. De már eltelt több mint egy év, és még mindig bírja legalább 15-20 percig az első élvezésig, majd le sem lankad neki, folytatja tovább még 5 percig legalább mire elélvez megint.

Azt mondta, ő sem érti, mivel az ex feleségével nem volt ilyen.

Ez mennyire gyakori? Nem voltam még életemben sok férfival, de ilyennel még nem találkoztam soha, hogy 2x egymás után, szünet és lelankadás nélkül képes elélvezni. Normális dolog ez egyáltalán? :D

(39F és 27N)


jan. 6. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Volt egy szex kapcsolatom, ahol pontosan így működött a pasi. Én sem értettem, neki meg ez volt a természetes.
jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Én is ilyen vagyok. Tévhit, hogy minden férfi egylövetű. Ahogy az is tévhit, hogy minden nő sorozatélvező. Köztetek is van olyan, aki 1 orgazmus után nem bír tovább semmit, mert túl érzékeny utána.

Nekem most is sok orgazmus megy egymás után. Néha kevés szünettel, olykor szünet nélkül. Izgalom és kielégültség, kipihentség függvénye. De az első jön mindig a leghamarabb, a többiért többet kell dolgozni.

jan. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább onnan közelítenèm meg, hogy a férfi hogyan, mennyire vonzódik a nőhöz?

Volt olyan kapcsolatom, amiben naponta többször szeretkeztünk.

Utána lévő kapcsolatban, volt, hogy fèl órán belül kétszer is el tudtam élvezni.

A mostani kapcsolatomban már csak egyszer tudok elèlvezni és már energiám sem lenne többször szeretkezni.

És évekbe telt rájönnöm az okára.

Azokkal, akivel naponta többször tudtam szeretkezni, vagy azzal, akinél egymás után el tudtam élvezni, rohadtùl jó volt a szex.

A jelenlegi párommal nem jó a szex.

Egyhangù, unalmas.

jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Párom is ilyen, szerencsére. 3al nagyon egyetértek.
jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Jobban belegondolva lehet benne valami. Én is egylövetűnek tudtam magam mindig, de mikor összejöttem a jelenlegi csajommal, az első hónapokban konkrétan azonnal ment a második menet, végig betonkeményen. Aztán ahogy telt az idő, és már apadt a nagy szenvedély, már nem ment annnyira. Pár éve együtt vagyunk, pont a múltkor elsültem nagyon hamar, akartunk nyomni még egy menetet és lelankadtam behatolás után, próbált a barátnőm segíteni, de csak egy félmereven szájbaélvezés lett belőle. Szóval lehet nálatok tényleg az újdonság varázsa ezt hozza ki még.
jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is ember függő ahogy a 2es írja. Én is ilyen vagyok egyébként de ismerek olyat is aki csak egylövetű.
jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!