Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vékony lányok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony lányok, nektek okozoz nehézséget az alkatotok a párkeresésben,és az önbizalomban?

Figyelt kérdés
Válallnátok közös edzéseket a leendő partneretekkel?

jan. 7. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Direkt előny, nulla hátránya van.
jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalat? :)
jan. 7. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Még nem ismertem olyan vékony nőt, aki ne talált volna minden ujjára annyi hapsit, ahányat csak akar!

Gimiben volt egy 38kg-os barátnőm, 18 évesen. Kb.több faszt fogott, mint kilincset! Nem volt melle sem pedig, csak két gyönyörű húsos bimbó. Mondjuk a popója kis kerek, feszes volt! Nagyon szép arca volt az igaz, és vagány stílusa! Nem mellékesen nimfomániás volt, 6-8 meneteket kellett vele dugni, bírta a f@szt rendesen! Seggbe is! A pinusába meg simán befért volna 2 is...! Amikor szakítottunk, másnap már egy másik srác vitte...

jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom régóta nincs barátnőm ,pár hete megkörnyékezett egy fiatal vékony csajszi de nekem valamiért nem volt hozzá gusztusom pedig még nem is szélsőségesen vékony volt
jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem okoz problémát, sőt inkább előny, bejön a pasiknak.
jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
10 pasiból 9 arra gerjed, tapasztalat:)
jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Most épp egy ilyen 30 éves nagyon vékony lány okoz csodás órákat nekem. Alig hittem, hogy összejött, de sikerült. Egy igazi gyönyörű nő. Szóval nálam első helyen áll. Az elmondása szerint elég sokan próbálkoztak nála előttem, de én voltam az aki elrabolta a szívét ... is. :D
jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez az alkat az ideálom (inkább ilyen legyen, mint 35-40 kilós):


[link]



[link]



Jessica Biel

jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen gondot nem okoz. Én nagyon szeretem a vékony, sportos, szép lányokat. Látszik, hogy odafigyelnek magukra. Esetleg sportolnak, úgy esznek ahogy kell.
jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!